Co Sądzimy o Życiu w Absurdzie
Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Październik 26 2020 12:49:39
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Niepełnosprawności
Życie Ludzi Niepełnosprawnych
Ciekawe Wydarzenia
Dla Zarejestrowanych
...........Nowe linki jak jesteś zainteresowany zajrzyj na nowe linki polecam ........................... Nie zarejestrowani też mogą poczytać .......... Irena Anna C
Na Forum
Najnowsze Tematy
Witam ze szpitalnego...
Zapraszam Wszystkich
Dawno nie marudziłam
Czereśnie i Łyk wody...
Dobra nauczka dla R...
Najciekawsze Tematy
Takie moje przemy... [11]
R A K [8]
Moja malutka Psina [8]
W I E L K A N O C [6]
Papierz _ Polak [6]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: AndrzejPt
Rak choroba /Wyrok
Czy dziś jest bardziej nam znana choroba jak RAK . Całe społeczeństwo choruje na najrozmaitsze odmiany RAKA i co z leczeniem tego potwora , pospolity śmiertelnik w naszym ukochanym kraju jest praktycznie skazany na powolne umieranie . Są grupy ludzi którzy nie mają pracy ani pieniędzy nie mówiąc o braku podstawowego ubezpieczenia . Albo maja dobre przebicie w sieci internetowej , albo umieją zdobywać kasę mogą się leczyć . Ale potencjalny Kowalski jest zdany na samego siebie . Brak kasy to wegetacja niskie rety czy emerytury nie starczają dziś na leki , a gdzie opłaty i wyżywienie , przecież przy RAKU powinno sie jeść lepiej i zdrowiej tylko pytanie z kąt wziąść pieniądze na to wyżywienie . Aby przetrwać chemie naświetlania i operację potrzeba dobrego jedzenia dobrej opieki lekarskiej i bliskich . W przypadku braku tych potrzebnych trzech rzeczy to czarne perspektywy człowieka chorego na Raka . Niestety taki chory zostaje na polu bitwy sam . Niestety taka to smutna prawda bo rodzina "nie ma czasu" bo nagle przyjaciele i znajomi "maja pilniejsze zadania " zostaje pomoc po większej części pielęgniarki lub wolontariusza . Czasami bliski człowiek nie wytrzymuje jest tak bardzo często i zostawia chorego samego sobie . Szczególnie dotyczy to dzieci rodziców chorych na raka . Nawet mężowie i żony nie wytrzymują rzadko się to zdarza ale zdarza . Wiec człowiek chory na Raka w większej części pozostaje pozostawiony sam sobie . I To Taka Smutna Prawda o Ludziach Chorych na R A K A
Dla Naszych Kotów
Wspaniała i Fachowa Pomoc naszym Kotom Kubuś dziękuje całemu zespołowi za pomoc w trudnych dniach ........ Fundacja dla Zwierząt ARGOS, 04-886 Warszawa, ul. Garncarska 37A, KRS: 0000286138 tel. 22 615 52 82 | e-mail: fundacja@argos.org.pl | http://www.argos.org.pl Bank PEKAO SA 47 1240 6133 1111 0000 4808 5915 Ośrodek KOTERIA ul. Chrzanowskiego 13, Warszawa, tel. 535 870 225 Kierownik Ośrodka Anna Wypych: tel. 603 651 044 | Lekarz weterynarii Iwona Kłucińska-Petschl tel. 502 642 932
Nasze Zwierzęta Psy, Koty, Ptaki
Zwierzęta w naszym życiu zawsze były są i będą . Pamiętajmy o naszych zwierzętach , naszym najwierniejszym przyjacielem zawsze był i będzie PIES . To stworzenie to bezwarunkowy nasz przyjaciel zawsze był i jest towarzyszem człowieka w dobrych i złych chwilach jest naszym wiernym przyjacielem . Nie zapominajmy o Tym aby miał pełną miskę ciepłe posłanie i naszą przyjaźni a na pewno zapłaci nam swoją bezgraniczną przyjaźnią i wiernością .Drugi w kolejce jest KOT to też nasz przyjaciel , chociaż lubi chodzić swoimi ścieżkami ale przyjdzie zamruczy pobawi się z naszym dzieckiem czy Tobie usiądzie na kolanach i zamruczy zadowolony . Pamiętajmy żeby miał pełna miskę i naszą przyjaźń. Następne są PTAKI . To też piękne stworzenia śpiewają w naszych klatkach cieszą nasze oczy swoimi pięknymi piórami zabawiają nas swoimi sztuczkami . Pamiętajmy aby zawsze miały jedzenie i picie w swoich klatkach . A będą nas witać wesołym Ćwierkanie .Ale najważniejsza sprawa która wielu z nas stale jest nam bliska to nasze bezdomne PSY i KOTY . Wiele ludzi wyrzuca i pozbywa się niechcianych PSÓW i KOTÓW bo się znudziły dziecku albo po prostu dorosłym . Czasami bywa tak ze jak stare i schorowane to już jest niepotrzebne . Czy tak powinno być czy powinniśmy mieć w swoich sercach taką znieczulice. Przecież My też będziemy kiedyś starzy i schorowani też będziemy potrzebować czyjejś pomocy i wsparcia . Dlatego nie zapominajmy i nie wyrzucajmy naszych domowych przyjaciół .
Zobacz Temat
Co Sądzimy o Życiu w Absurdzie | Przepisy obowiązujące Na Forum | Takie moje Przemyślenia
Autor Takie moje przemyślenia
irenaanna
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 498
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.12.12
Dodane dnia 15-11-2013 09:52
Tak Mam zamiar pisać o tym co mnie złości i denerwuje

Otworzyłam nowe forum i zapraszam do pisania i komentowania. Tu można pisać o wszystkim co nas w naszym życiu i świecie który nas otacza złości i denerwuje.
To zaczynamy i piszemy


irenaanna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: A ja jestem zła
irenaanna
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 498
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.12.12
Dodane dnia 16-11-2013 22:57
Ostatnio mam wszystko pod górkę nie wiem czemu ale nie mogę ni jak dogadać się z niepełnosprawnymi takimi jak ja tylko moja główka [tak mnie się zdaje] jeszcze w miarę normalnie pracuje . A niestety z ludźmi którym trochę rozum szwankuje i żyją w innym wymyślonym świecie a dorwali się do internetu bez żadnej kontroli osób z normalnym rozumowaniem . I to jet plaga bo w naszym kochanym Państwie które dostało kasę z Unii na pomoc niepełnosprawnym chyba się trochę coś pomyliło . Ja rozumiem wszystko ale żeby dać komputery i internet nieletnim umysłowo chorym dzieciom to chyba jakaś totalna pomyłka i niedopatrzenie. Ja rozumiem ze Unia dała że mają wspierać i pomagać ludziom ułomnym fizycznie i psychicznie ale trzeba mieć tez na uwadze ze ludzie hoży a przede wszystkim hoży umysłowo czasami nie bardzo rozumują to co piszą i nie zdają sobie sprawy z mogą komuś wyrządzić poważną krzywdę nie zdając sobie z tego sprawy . I do kogo pretensja . Do tego chorego czy do tych co mu dali komputer i nie pilnują tego co pisze w sieci . To wszystko się nie trzyma całości . Błąd za błędem który popełniają Ci co zrobili coś co do końca jest nie dopracowane . Wpuścili 2 tysiące ludzi do sieci dając im komputery i internet. Wiem co piszę bo sama jestem w tym projekcie i naprawdę zastanawiam się co dalej . Bo wszystko ma swoje granice . Zależy mnie na sprzęcie bo jest dobry dobrze zabezpieczony i sprawny Mogę się poruszać w sieci bez żadnych problemów . Nie stać by mnie było obecnie kupić sobie komputer z takimi programami . Mam internet swój ale stacjonarny mobilnego nie mama mój komputer który dostałam ma wbudowany internet bezprzewodowy . . Więc mam internet na całe 5 lat z komputerem za dziękuję. Ale no właśnie ale jest małe ale co mnie dołuje i martwi czy wytrzymam całe 5 lat w tym programie . Każą się logować na platformie aby się odhaczać założyli forum na którym mamy ze sobą pisać. Ale wchodzenie tam i czytanie jak i pisanie . Wytwarza we mnie stan nerwowy . Na tymże forum piszą wszyscy co są w programie . A wiec zdrowi i hoży psychicznie jak też dzieci , młodzież , dorośli jak i ludzie starsi . Pisząc krótko wrzucili do jednego kotła cztery pokolenia ludzi w różnym stanie zdrowotnym fizycznym i psychicznym . I tera bądź człowieku mądry komu odpisujesz dziecku ,młodzieży czy dorosłemu i na domiar czy temu co odpisujesz jest to osoba zdrowa czy chora umysłowo . Nie wiem jak długo wytrzymam bo to co się tam dzieje to czasami można dostać oczopląsów i lepiej bez leków uspakajających tam nie zaglądać .Bo można się naprawdę porządnie zdenerwować. Już różne warianty rozmyślałam . Ale chyba naprawdę że ograniczę się do logowania przynajmniej raz w tygodniu nie będę czytać i przestane komentować te godne pożałowania teksty i tak będę miała komputer przez 5 lat internet za darmo i święty spokój i nie stargane nerwy. Bo w przeciwnym wypadku stracę nerwy zrezygnuje z programu i nie będę miała komputera . Jeszcze pomyślę co zrobić.
To na razie tyle w tym temacie ale się rozpisałam a wy co o tym sadzicie napiszcie co wy byście na moim miejscu zrobili czekam na wasze opinie i dobre rady.


irenaanna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
Penelopa
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 76
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 29.12.12
Dodane dnia 17-11-2013 09:23
I nie dziw się ze się tak dzieje i dziać będzie . Znamy się tyle lat znam Cię jeszcze za nim u nas zaczął działać internet i nigdy nie robiłaś wrażenia jakby ci jakiś klepek brakowało . Ale czytając takie teksty które można poczytać jakie wkleiłaś na innym forum nie widoczne dla ogółu i nie wiem dlaczego to ukryłaś to można naprawdę zwątpić w realność tego co się wyprawia u nas w naszym kochanym kraju zwanym Polska. Mogłabyś chociaż kilka przykładów pokazać jak piszą ludzie nie zupełnie zdrowi psychicznie .I bez żadnego nadzoru. Ostatnio internet stał się źródłem dodatkowych kontaktów miedzy ludzkich lecz nie zawsze takich jakich powinien być. Mamy już przestępców internetowych i to co się wyprawia na niektórych portalach jak i blogach czy forach to zaczyna mieć poważne zagrożenie dla zdrowi i życia osób szkalowanych w sieci . Już było wiele samobójstw właśnie przez pomawianie oczernianie w sieci . A jeszcze nasze Państwo dolewa oliwy do ognia .Dając ludziom chorym psychicznie chorym dostęp do sieci bez żadnego nadzoru to się w głowie nie mieści ze coś takiego dzieje się u nas. A Ty chyba się tym nie przejmujesz i nie dasz się sprowokować głupim tekstom. Ale mogłabyś trochę ujawnić tych szalonych wpisów . No to taka moja propozycja .A Ty zrobisz jak uważasz.


Penelopa
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
Krystyna
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 32
Miejscowość: Gdzieś z Polski
Data rejestracji: 20.04.13
Dodane dnia 17-11-2013 12:03
A właśnie można było co nieco poczytać bez logowania a teraz zmusza nas kochana Irenka do logowania się aby poczytać naprawdę ciekawych rzeczy .
Nic się nie martw to wszystko się w końcu może wyjaśni a w Urzędzie Miasta zrobią naprawdę porządek . Nie może tak być aby garstka oszołomów chorych na głowę urządzała sobie jazdę po drugim człowieku zdrowym umysłowo . Bo czytając to co te padalce wypisują można się naprawdę rozchorować i skończyć w pokoiku bez klamek albo dostać tez żółte papiery . A może specjalnie to robią aby coraz więcej było upośledzonych żeby opowiadać jaki to Naród Polski jest chory na głowę Zastanawiam się jak długo tam będzie taki cyrk szkoda ze tam nie można wejść i sobie poczytać i ewentualnie odpisać . A może to specjalnie aby Psychiczni wykończyli pozostałych niepełnosprawnych może w tym celu zrobili zamknięte forum aby miedzy sobą się powykańczali ale to dobry sposób. Jak ja bym tam chciała wejść i sobie poczytać.


Krystyna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
irenaanna
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 498
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.12.12
Dodane dnia 11-01-2014 00:07
Oj oj Krysiu lepiej by było dla ciebie abyś raczej tam nie wchodziła a możesz tam wejść jak się do mnie w końcu wybierzesz to sobie poczytasz ja tam raczej już nie wchodzę tylko się co jakiś czas odhaczam żeby widzieli że jestem w sieci . a tak to nic już tam nie pisze a przepraszam złożyłam im świąteczne i noworoczne życzenia ale nic więcej nie pisałam szkoda moich nerw i zdrowia .Doszłam do wniosku nie moje klimaty nie nadaje się na kłótnie z oszołomami . Wiec nie piszę tam tylko się odhaczam mam tyle swoich miejsc do pisania gdzie mnie nikt nie ubliża i nie wyzywa jak mnie się trafi jakaś menda to od razu wywalam i blokuje i mam spokój . A denerwować się głupkami i szarpać sobie zdrowie to szkoda . A tak na marginesie dlaczego nic nie piszesz na forum ani na stronie to tego już nie rozumiem co zapomniałaś hasła to ci go przypomnę. A tak ogólnie mogłabyś się do mnie wybrać z wizytą.


irenaanna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
irenaanna
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 498
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.12.12
Dodane dnia 17-01-2014 14:32
Tak się czasami zastanawiam czy aby wszystko wokół mnie jest OK. No bo na przykład stale mnie gdzieś zarzucają ze jestem zła i niedobra ze nie jestem tolerancyjna i podobno ubliżam innym . Nic z tego kompletnie nie rozumiem albo ktoś posługuje się moim nikiem i używa takiego samego jak ja nie wiem może zmienić swój podpis ale nic mi nie przychodzi do głowy używam albo swoich imion albo imienia i nazwiska i w dalszym ciągu docierają do mnie jakieś informacje ze gdzieś komuś naubliżałam . Nigdy w internecie nie używam wulgarnych słów i nikomu nie ubliżam wiem ze nie jestem słodka idiotka i swoja wartość znam nie pozwolę sobie aby ktoś jeździł po mnie jak po starej kobyle . A swoja drogą wiem ze robię błędy ale staram się to wyłapywać choć nie zawsze mnie się to udaje wiem że rz zamienia mnie się w sz piszę odwrotnie litery i dlatego rzadko gdzie piszę dlatego mam swoja stronę i tu mogę pisać co chce i jak chce a jak się komuś coś nie podoba to nie musi wchodzić i czytać a potem w internecie mnie obsmarowywać nie cierpię takich dwulicowców . A ogólnie to jestem w podłym humorze nic ostatnio mnie się nie układa . Zaczął się nowy rok a u mnie nic wszystko bez zmian nic nie lepiej jest jak było źle i nie widać żadnych perspektyw na lepsze . Ale ale ale mam taka cichutka nadzieja że coś się poprawi .No ale miejmy nadzieję że będzie lepiej dopiero zaczął się rok 2014


irenaanna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
irenaanna
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 498
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.12.12
Dodane dnia 05-02-2014 08:15
Mamy zimę a u mnie nic lepiej . Humoru jak nie miałam tak nie mam w dalszym ciągu wszystko bez zmian ,nie wiem stale ktoś ma do mnie o coś pretensje naprawdę mam czasami wszystkiego dość . Ludzka zawiść i brak zrozumienia .Wiem że nie należę do słodkich idiotek ale nie rozumiem ludzi dlaczego zawsze coś do mnie mają nie umiem słodzić co myślę to piszę może czasami zbyt ostro ale nie umiem lizać lizaka przez papierek .Nie mam zwyczaju kłamać a żeby zacząć używać słów nie cenzuralnych to naprawdę trzeba mnie dobrze zdenerwować a ostatnio to się paru osobom udało . Ale przespałam się z problemem i doszłam do wniosku że ludzka zazdrość i zawiść czasami nie ma granic , dlatego postanowiłam odpuścić i dać sobie spokój z ludźmi o niskich walorach kulturalnych nie ma sensu dyskutować .Wniosek jeden z ludźmi którzy aż kipią z zazdrości nie ma sensu się zadawać i utrzymywać kontaktu . Muszę wejść i zrobić porządek z moimi znajomymi [pseudo] którzy tylko czekają ze coś napiszę aby potem sobie używać na mojej osobie . Jeszcze tu zajrzę i popiszę . Tu przynajmniej mogę pisać co chcę i jak chce nikt mnie nie wykasuje ani nie naubluża jest to komfort posiadania swojej strony .


irenaanna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
irenaanna
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 498
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.12.12
Dodane dnia 17-02-2014 22:53
Wszystko jak było tak jest nadal nic się nie zmieniło i nie zmienia codzienność życia jak była tak jest bez zmian .


irenaanna
Edytowane przez irenaanna dnia 23-02-2014 07:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
irenaanna
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 498
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.12.12
Dodane dnia 23-02-2014 07:28
irenaanna napisał/a:
Wszystko jak było tak jest nadal nic się nie zmieniło i nie zmienia codzienność życia jak była tak jest bez zmian .irenaanna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
irenaanna
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 498
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.12.12
Dodane dnia 23-02-2014 07:51
A tak po prawdzie siedzę i się nudzę . Wstałam rano jak zwykle z bolącą nogą . Gapie się w TV . Wszędzie to samo Ukraina -Majdan . Trochę sportu ale nic ciekawego . W Internecie tez wszędzie to samo Ukraina -Majdan . Czy naprawdę nie ma już innych tematów . Nie wiem jak innych ale mnie już to naprawdę nudzi .Tylko jestem ciekawa czy jak u" Nas by się coś takiego zdarzyło " odpukać w niemalowane , czy by nam tak pomagali sądzę ze nie . A nasi władni popisują się sprowadzając ofiary demonstracji do Kraju i podejmują się ich leczenia . A co z naszymi chorymi . Ostatnia wiadomość to taka ze dopiero po interwencji Policji pogotowie przyjechało do umierającego 80 letniego człowieka . Ale to stary człowiek więc może sobie umierać . Lepiej się popisywać i leczyć obcokrajowców. Taka to nasza smutna rzeczywistość . A my biedni Polacy musimy to znosić czy nam się to podoba czy nie . Ja tylko czekam kiedy u nas tez zacznie się coś dziać . A może czekamy aż zrobi się cieplej żeby nie marznąć na mrozie i chłodzie . Bo u nas zawsze latem i wczesna jesienią coś się dzieje . Pożyjemy zobaczymy jeszcze prawie 10 miesięcy tego roku . No czekam az któraś zacznie w końcu pisać . Ja naprawdę nie będę w końcu od was odbierać telefonów i słuchać waszych tłumaczeń . jest po to ta strona żeby tu pisać . Więc czekam na wasze wpisy .


irenaanna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
Penelopa
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 76
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 29.12.12
Dodane dnia 23-02-2014 09:07
Wiesz co jestem tego samego zdania Ja też mam dość tego oglądania i słuchania w TV w Radio i w Prasie wszędzie tam tylko Ukraina i Majdan tak jak by nie było innych tematów i przypuszczam ze wszyscy maja tego dosyć .A to od mnie kwiaty dla Majdanu na Ukrainie


Penelopa
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Takie moje przemyślenia
Krystyna
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 32
Miejscowość: Gdzieś z Polski
Data rejestracji: 20.04.13
Dodane dnia 23-02-2014 12:19
Nie ty jedna masz dość tego ciągłego mielenia w kółko o tym samym , ja osobiście juz szukam takich stacji Radiowych i TV gdzie są filmy i piosenki bo te inne stacje to nie maja innych tematów tylko Ukraina i Kijów -Majdan naprawdę ja osobiście mam tego dość . Miejmy nadzieję ze to się szybko skończy i wszystko wróci do normalności .
Aby wreszcie władza tam się ustabilizowała i niech zaczną naprawiać to co zniszczyli i popalili ale tylko tych biednych ludzi mnie szkoda którzy zostali wykorzystani do zmiany Rządu .

a to pije piwko za powodzenie tych najbiedniejszych na Majdanie


Krystyna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Jeśli możesz to pomóż
Jeśli możesz to pomóż . Nie bądź obojętny pomóż potrzebującym w walce z rakiem ---------- bit.ly/2rtCcGm
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Artykuły
Łowcy dzieci? Nie, t...
Sióstr szarytek pomy...
Śmierć gen. Jaruzels...
" Ukraina - następny...
Rozbiory Polski w ob...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

irenaanna
04/09/2018 09:05
i DALEJ CZEKAM NA CHĘTNYCH DO PISANIA PO POLSKU

irenaanna
20/06/2018 16:34
Czekam na Polskich piszących Czyżby nie było chętnych do pisania po Polsku

irenaanna
02/03/2018 19:11
Wyłączyłam rejestrację bo 50 prób dostania się na moją stronę żadna nie ma Polskiego adresu

irenaanna
24/01/2018 22:33
I nadal czekam na kogoś piszącego po Polsku

irenaanna
14/11/2017 03:10
to nie jest miejsce na pisanie postów

Zima 2017/2018 rok
Zima w tym roku jest ot taka sobie Jest trochę śniegu trochę mrozu no i jest ślisko . Ale mamy zimę i to najważniejsze ze jest to zima w pełnym wymiarze mamy śnieg mróz . I pozostaje cierpliwie czekać wiosny
Mamy Piękną Złotą Jesień 2017 r.
I zaczęła się Polska Złota Jesień mamy deszczyk i ciut zimno , ale to już taka pora w naszym pięknym kraju jakim jest POLSKA . Wiec mamy jesień w parkach jest naprawdę przepięknie te spadające złote liście które mamy pod nogami . A teraz czekamy na zimę i na święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok . Życzę wszystkim wiele udanej i szczęśliwej jesieni w tym roku
Lato 2017 roku
I mamy początki pięknego lata . Burze z gradobiciem i powyrywane drzewa takie ciemności ze nie widać na przeciwka budynku . A za chwilę słoneczko i piękna pogoda . Ale ostrzegają że może się to powtórzyć więc mamy piękne w tym roku lato a właściwie jego początki . Miejmy nadzieję że jeszcze będziemy mieli ładne LATO w tym roku . Więc zobaczymy jak dalej z tą pogodą będzie aby mniej burz a więcej ładnej pogody
Wiosna 2017 rok
Doczekaliśmy się prawdziwej Wiosny . Jest piękna słoneczna pogoda mamy prawdziwe wiosenne dni słonko świeci nawet trochę grzeje drzewka się zielenią ptaszki już nawet radośniej ćwierkają . Za parę dni święta Wielkanocne w tym roku będą ciepłe miejmy taką nadzieję . Aby tylko za bardzo nie padało bo będzie śmigus dyngus i na pewno nie jednego przechodnia zmoczą . Życzę Wszystkim mile spędzonych dni w tą ciepłą i słoneczną WIOSNĘ
Złota Polska Jesień 2016 r
Tak to piękna pora roku W parkach spadające kolorowe liście i ten zapach jesień . Może nie wszyscy czują ten urok . Większość ptaków już odleciała a te co pozostały czekają na to aby ich dokarmiać nie zapominajmy o naszych braciach mniejszych . Nasze ptaszki zimujące teraz potrzebują jak najwięcej wsparcia od nas . Robi się zimno i deszcz częściej pada , słonko już tak nie grzeje a pierwsze oznaki zbliżającej się zimy juz dały pierwsze oznaki . Ale narazie cieszmy się piękną Polską Jesienią . Za miesiąc zima i święta
Lato 2016 rok
Mamy bardzo ale to bardzo upalne LATO tego roku jest upalnie temperatury ponad 30 stopni C i to w całym kraju cieszą się urlopowicze i dzieci któży zaczynają wakacje . Więc cieszmy się pięknym słonecznym latem aby całe tato było słoneczne i jak najmniej deszczów i buz aby latobyło prawdziwym latem
Wiosna 2016 roku
Doczekaliśmy się wreszcie WIOSNY w tym roku wiosna zaczęła się względnie ciepła pączki na drzewach już takie duże że jeszcze kilka dni a będą świeże i młode listki . Za kilka dni święta WIELKANOCNE w tym roku będzie na pewno cieplutko . Nawet ptaki ćwierkają weselej i głośniej wiec mamy już prawdziwą wiosnę z czego się cieszymy wszyscy .
Zima 2015/2016
Mamy zimę ALE TO NIE JEST PRAWDZIWA ZIMA to raczej wczesna jesień ,jest ciepło i słonko grzeje te święta były ciepłe i bez śniegu i mrozu . Ale miejmy nadzieję że może w Nowy Rok będzie mroźno i śnieżno . Pobożne życzenia ale zawsze nadzieja umiera ostatnia .Więc cóż pozostaje żyć nadzieją że jeszcze zimę tą prawdziwą będziemy mieć .
Jestem osobą Niepełnosprawną Fizycznie , całe życie walczyłam o lepsze jutro dla Siebie i Moich Bliskich . Dziś Byt Osób Niepełnosprawnych jest dla mnie ważny . W dzisiejszych czasach w dostępie do Internetu mamy większą możliwość walczyć o to aby nam Osobom Niepełnosprawnym żyło się w miarę lepiej. Dlatego zapraszam do pisania na mojej stronie wszystkich chętnych poruszamy różne tematy nie tylko o niepełnosprawności
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005250511 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie