Co Sądzimy o Życiu w Absurdzie
Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Październik 26 2020 12:42:25
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Niepełnosprawności
Życie Ludzi Niepełnosprawnych
Ciekawe Wydarzenia
Dla Zarejestrowanych
...........Nowe linki jak jesteś zainteresowany zajrzyj na nowe linki polecam ........................... Nie zarejestrowani też mogą poczytać .......... Irena Anna C
Na Forum
Najnowsze Tematy
Witam ze szpitalnego...
Zapraszam Wszystkich
Dawno nie marudziłam
Czereśnie i Łyk wody...
Dobra nauczka dla R...
Najciekawsze Tematy
Takie moje przemy... [11]
R A K [8]
Moja malutka Psina [8]
W I E L K A N O C [6]
Papierz _ Polak [6]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: AndrzejPt
Rak choroba /Wyrok
Czy dziś jest bardziej nam znana choroba jak RAK . Całe społeczeństwo choruje na najrozmaitsze odmiany RAKA i co z leczeniem tego potwora , pospolity śmiertelnik w naszym ukochanym kraju jest praktycznie skazany na powolne umieranie . Są grupy ludzi którzy nie mają pracy ani pieniędzy nie mówiąc o braku podstawowego ubezpieczenia . Albo maja dobre przebicie w sieci internetowej , albo umieją zdobywać kasę mogą się leczyć . Ale potencjalny Kowalski jest zdany na samego siebie . Brak kasy to wegetacja niskie rety czy emerytury nie starczają dziś na leki , a gdzie opłaty i wyżywienie , przecież przy RAKU powinno sie jeść lepiej i zdrowiej tylko pytanie z kąt wziąść pieniądze na to wyżywienie . Aby przetrwać chemie naświetlania i operację potrzeba dobrego jedzenia dobrej opieki lekarskiej i bliskich . W przypadku braku tych potrzebnych trzech rzeczy to czarne perspektywy człowieka chorego na Raka . Niestety taki chory zostaje na polu bitwy sam . Niestety taka to smutna prawda bo rodzina "nie ma czasu" bo nagle przyjaciele i znajomi "maja pilniejsze zadania " zostaje pomoc po większej części pielęgniarki lub wolontariusza . Czasami bliski człowiek nie wytrzymuje jest tak bardzo często i zostawia chorego samego sobie . Szczególnie dotyczy to dzieci rodziców chorych na raka . Nawet mężowie i żony nie wytrzymują rzadko się to zdarza ale zdarza . Wiec człowiek chory na Raka w większej części pozostaje pozostawiony sam sobie . I To Taka Smutna Prawda o Ludziach Chorych na R A K A
Dla Naszych Kotów
Wspaniała i Fachowa Pomoc naszym Kotom Kubuś dziękuje całemu zespołowi za pomoc w trudnych dniach ........ Fundacja dla Zwierząt ARGOS, 04-886 Warszawa, ul. Garncarska 37A, KRS: 0000286138 tel. 22 615 52 82 | e-mail: fundacja@argos.org.pl | http://www.argos.org.pl Bank PEKAO SA 47 1240 6133 1111 0000 4808 5915 Ośrodek KOTERIA ul. Chrzanowskiego 13, Warszawa, tel. 535 870 225 Kierownik Ośrodka Anna Wypych: tel. 603 651 044 | Lekarz weterynarii Iwona Kłucińska-Petschl tel. 502 642 932
Nasze Zwierzęta Psy, Koty, Ptaki
Zwierzęta w naszym życiu zawsze były są i będą . Pamiętajmy o naszych zwierzętach , naszym najwierniejszym przyjacielem zawsze był i będzie PIES . To stworzenie to bezwarunkowy nasz przyjaciel zawsze był i jest towarzyszem człowieka w dobrych i złych chwilach jest naszym wiernym przyjacielem . Nie zapominajmy o Tym aby miał pełną miskę ciepłe posłanie i naszą przyjaźni a na pewno zapłaci nam swoją bezgraniczną przyjaźnią i wiernością .Drugi w kolejce jest KOT to też nasz przyjaciel , chociaż lubi chodzić swoimi ścieżkami ale przyjdzie zamruczy pobawi się z naszym dzieckiem czy Tobie usiądzie na kolanach i zamruczy zadowolony . Pamiętajmy żeby miał pełna miskę i naszą przyjaźń. Następne są PTAKI . To też piękne stworzenia śpiewają w naszych klatkach cieszą nasze oczy swoimi pięknymi piórami zabawiają nas swoimi sztuczkami . Pamiętajmy aby zawsze miały jedzenie i picie w swoich klatkach . A będą nas witać wesołym Ćwierkanie .Ale najważniejsza sprawa która wielu z nas stale jest nam bliska to nasze bezdomne PSY i KOTY . Wiele ludzi wyrzuca i pozbywa się niechcianych PSÓW i KOTÓW bo się znudziły dziecku albo po prostu dorosłym . Czasami bywa tak ze jak stare i schorowane to już jest niepotrzebne . Czy tak powinno być czy powinniśmy mieć w swoich sercach taką znieczulice. Przecież My też będziemy kiedyś starzy i schorowani też będziemy potrzebować czyjejś pomocy i wsparcia . Dlatego nie zapominajmy i nie wyrzucajmy naszych domowych przyjaciół .
Witamy
WITAM WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH MOJĄ STRONĘ Zapraszam do Rejestracji i Pisania
Do Wszystkich Odwiedzających moją stronę
Zapraszam do Rejestracji i Pisania na Forum . Obecnie można się rejestrować . Ale bardzo proszę o podawanie czytelnych danych nie zrozumiałe niki będę suwać . To Forum Polskie piszemy tylko po Polsku Pozdrawiam Wszystkich Zainteresowanych .
Informacja dla TYCH co się rejestrują
Będę wpuszczać tylko Tych co mają w nazwie Polsko_BRZMIĄCĄ _Nazwę w NIKU . Pozostałych będę usuwać . Naprawdę często sprawdzam kto się rejestruje i wszystkie podejrzanie brzmiące niki będę usuwać.
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Witam ze szpitalnego łóżka 0 irenaanna 15-10-2018 11:49
Zapraszam Wszystkich 0 irenaanna 10-09-2018 21:32
Dawno nie marudziłam 0 irenaanna 04-09-2018 08:21
Czereśnie i Łyk wody do tab... 0 irenaanna 12-07-2018 02:16
Dobra nauczka dla Rasistów 0 irenaanna 11-07-2018 22:57
Takie tam narzekania 1 irenaanna 10-07-2018 04:55
Nasza Nie Zapomniana Lalka 0 irenaanna 09-05-2018 12:24
Niepełnosprawność 0 irenaanna 04-05-2018 08:02
Tamara chora 0 irenaanna 02-05-2018 18:06
Złota Rybka na Mazurach 0 irenaanna 20-04-2018 19:33
Witam 0 irenaanna 15-04-2018 20:37
Aborcja 0 irenaanna 06-04-2018 19:27
Święta Wielkanocne 0 irenaanna 03-04-2018 12:11
No i tak trochę ponarzekam 0 irenaanna 04-03-2018 22:22
Taki sobie jadłospis 0 irenaanna 04-03-2018 22:01
Jestem naprawdę zmartwiona 0 irenaanna 02-03-2018 19:17
Takie wspomnienie o ptaszku 0 irenaanna 18-02-2018 04:27
Jakoś czas leci 0 irenaanna 12-02-2018 12:33
Mycie Głowy 0 irenaanna 11-02-2018 11:05
Takie sobie o fryzurce 0 irenaanna 05-02-2018 02:55
Pozdrowienia dla Architektów Warszawy
Ciężkie jest życie osób Niepełnosprawnych a w szczególności tych poruszających się na wózkach inwalidzkich . Tyle jest przeszkód i barier architektonicznych w Naszej ukochanej stolicy . I tak na przykład w samym centrum Warszawy bym zaproponowała tym co wymyślili chodniki aby wsiedli na wózki inwalidzkie takie zwykłe bez resorów i nie elektrycznych i pojechała głównymi ulicami przypuszczam ze pokonanie głównych chodników po paru minutach zamieniło by się w koszmar . Owszem te chodniki są eleganckie ładnie wyglądają ale nie dla wózków inwalidzkich po nich się po prostu nie da jeździć żaden wózek inwalidzki uruchamiany rękoma niepełnosprawnego nie jest w stanie pokonać tych pięknych chodników po nich się po prostu nie da jeździć . Przydałoby się aby na tych chodnikach eleganckich wyznaczyć nawet wąski pasek tak jak się wyznacza dla rowerów ścieżki wyznaczyć ścieżkę dla wózka inwalidzkiego aby potencjalny niepełnosprawny miał możność pokonać ulice które w obecnej chwili praktycznie nie są do pokonania dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich . A tak się pisze że robi się wszystko aby niepełnosprawni mogli korzystać z dobrodziejstw które tak naprawdę nie są dla nich na obecną chwilę niedostępne . To pozostawiam do przemyślenia dla naszych władz miasta .
Zapraszam Wszystkich
Wydarzenia z Kraju i ze świata Zapraszam Wszystkich do słuchania radia
ARTRADIO.pL
www.artradio .pl
wejść w zakładkę lista przebojów i głosować na :
Eliana Przybylska w piosence Faluj numer 24

Kochani - dziś szczególny dzień - DZIEŃ URODZIN Jana Pawła II
Wydarzenia Kościelne Przyjaciele Jana Pawła II
Kochani - dziś szczególny dzień
- DZIEŃ URODZIN Jana Pawła II


18 maja 1920 roku przyszedł na świat Karol Wojtyła. Od tego czasu mija dziś 98 lat i choć papież świętuje urodziny w Domu Ojca Polacy pamiętają o tej rocznicy. Pamięć jest żywa szczególnie w Lublinie, który przez wiele lat był miejscem pracy papieża Polaka, a dziś KUL w swej nazwie ma jego imię.

Ups! Komorowski pojechał na spotkanie z mieszkańcami, ale... zapomniał jakiego miasta
Wydarzenia z Kraju i ze świata Bronisław Komorowski ma dziwny sposób na to, by przypominać o swoim istnieniu. Były prezydent, który zasłynął wieloma językowymi wpadkami, ruszył w Polskę. Spotkanie z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego rozpoczął od... kolejnej wpadki.
O tym, że były prezydent staje się coraz bardziej aktywny publicznie, informowaliśmy niedawno na łamach naszego portalu.

Protest: Opozycja to ukrywa. PiS właśnie ujawnił całą prawdę
Niepełnosprawni i ich problemy Początkowo opozycja temu zaprzeczała, teraz jednak wątpliwości zostały rozwiane. Wypowiedź szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego jest jednoznaczna. Przeciwnicy władzy podsycający protestujących, którzy zasiedlili się w Sejmie spalą się ze wstydu.

Do tej pory opozycji negowała, że chce zbić kapitał polityczny na proteście okupacyjnym, zamieniającym Parlament w hotel dla roszczeniowców. Ostatnio jednak, jedna z protestujących matek wykrzyknęła w furii, w trakcie oficjalnej konferencji apel do Polaków, by nie głosowali na PiS.

Super Gra W Internecie
Nasze dobre i złe wydarzenia BIG FARMA - W Internecie .To super gra można grać Ale radzę omijać Forum tej gry . To Prywatny Folwark Adminów Robią co Chcą CENZURA TEGO CO NAPISZESZ Jak się COŚ ADMINOM NIE SPODOBA TO DOSTAJESZ KRATY ALBO I NAWET BANA DOŻYWOTNIE na Forum. Sporo osób jest po blokowanych za to jak napisali co im się nie podoba i jak są traktowani albo dostaje się kraty za napisanie prawdy co się sądzi o zachowaniu Adminki . Ciekawe co zamierza z tym zrobić zarząd gry . Czyżbyśmy byli na cenzurowanym co wolno a czego nie wolno na forum pisać .

Pomagamy Niepełnosprawnym
Niepełnosprawni i ich problemy W naszym Kraju dzieje się zile i to bardzo zile Czasy nastały bardzo ciężkie a tak naprawdę coraz ciężej żyje się Opiekunom Osób Niepełnosprawnych . Od lat nie ma żadnych podwyżek . Opiekunowie i ich podopieczni żyją na granicy ubóstwa .
jeżeli chcesz pomóc , poświęć chwilę własnego czasu i podpisz petycje może w ten sposób ktoś zainteresuje się losem osób które naprawdę potrzebują pomocy i wsparcia tych co dziś naszym krajem żądzą
Wejdź w komentarz i poświęć chwilę swego cennego czasu i poprzyj nasz Apel do ekipy rządzącej w Naszym kraju


JAK ZWALCZONO CHOROBY ZAKAŹNE W PRL I DLACZEGO WKRÓTCE NIE DAMY SOBIE Z NIMI RADY
Leczenie i Zdrowie Lekarze podczas epidemii ospy prawdziwej we Wrocławiu w 1963 roku. Fot. “Variola Vera” Zbigniew Hora, wyd. Ossolineum 1982

Kiedyś mówiono: dzieciak niezaszczepiony będzie się źle chować. To był kanon, coś oczywistego ze względu na świeżą pamięć o ludziach, którzy chorowali, umierali, cierpieli. Niestety, jesteśmy tak skonstruowani, że gdy choroba się wycofuje, motywacja do szczepienia maleje – o walce z szerzącymi się w PRL epidemiami polio i błonicy fascynująco opowiada Crazy Nauce prof. Danuta Naruszewicz-Lesiuk, specjalistka chorób zakaźnych od 62 lat pracująca w Państwowym Zakładzie Higieny.

Prof. Danuta Naruszewicz-Lesiuk* to człowiek-instytucja. Zaraz po studiach medycznych, w połowie lat 50. XX wieku, trafiła do Państwowego Zakładu Higieny i nieprzerwanie pracuje tam aż do dziś. To właśnie ją postanowiłam zapytać, jak dawniej walczono z chorobami zakaźnymi w Polsce i jak to się właściwie stało, że wielu Polaków przestało teraz ufać szczepieniom?

– Kiedyś mówiono: dzieciak niezaszczepiony będzie się źle chować – mówi prof. Naruszewicz-Lesiuk. – To był kanon, coś oczywistego. Rodzice domagali się szczepień, dochodziło nawet do takich sytuacji, że w latach 80., kiedy już nie szczepiono przeciwko ospie prawdziwej [choroba została uznana za eradykowaną w 1980 roku – przyp. CN], rodzice ciągle się tego domagali. Społeczeństwo akceptowało szczepienia ze względu na świeżą pamięć o ludziach, którzy chorowali, umierali, cierpieli.

MERKEL NIE WYŁĄCZYŁA MIKROFONU:
Wydarzenia Rządowe z Zagranicy MERKEL NIE WYŁĄCZYŁA MIKROFONU: Nieformalna rozmowa Trumpa, kanclerz Niemiec i Tuska


Podczas szczytu G20, w sobotę rano, Donald Trump wziął udział w krótkiej, prywatnej rozmowie z Angelą Merkel i Donaldem Tuskiem. W czasie, której kanclerz Niemiec zapomniała wyłączyć mikrofon. O czym rozmawiali usłyszeli wszyscy dookoła.- podaje brytyjski Sunday Express.

Wizyta w Szpitalu
Leczenie i Zdrowie Wylądowałam w szpitalu . Tego to się najmniej spodziewałam . Tydzień temu dostałam tak silnego ataku astmy że pogotowie po pół godziny stwierdziło że niestety muszę udać się do szpitala bo oni nie są w stanie mnie nic więcej pomóc . I takim sposobem od tygodnia leżę sobie na oddziale i dostaję ......

Szczęśliwego Nowego 2017 Roku
Życzenia Świąteczne i Noworoczne ŻYCZĘ WSZYSTKIM W NOWYM 2017 ROKU DUŻO ZDROWIA I SPOKOJU PEŁNYCH PORTFELI DUŻO RADOŚCI I JAK NAJMNIEJ KŁOPOTÓW W ŻYCIU OSOBISTYM JAK I ZAWODOWYM . I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ

Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Życzenia Świąteczne i Noworoczne ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
Aby te święta minęły Wszystkim w zdrowiu i spokoju w gronie najbliższych i kochanych osób

Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Jeśli możesz to pomóż
Jeśli możesz to pomóż . Nie bądź obojętny pomóż potrzebującym w walce z rakiem ---------- bit.ly/2rtCcGm
Warszawa - 08-12-2012 rok
Wiecie są jeszcze dobrzy i bezinteresowni LUDZIE na tym świecie .A więc napiszę co mnie się przytrafiło wczoraj wieczorem jak wracałam do domu z zakupów. Byłam w sklepie po spore zakupy dojeżdżając do sklepu strzeliła mnie opona w wózku , już w sklepie miałam problemy z poruszaniem się ledwo jezdziłam między regałami ale jakoś z pomocą męża zrobiliśmy zakupy trochę śmiesznie to wyglądało ja prowadziłam wózek a mąż prowadził mój wózek ale jakoś to przetrwaliśmy dotarliśmy z zakupami do kasy . Początkowo myśleliśmy ze zeszło powietrze bo czasami tak się zdarza ze powietrze sobie zejdzie . Ale tym razem to była dętka . Pytaliśmy się w informacji czy jest stacja benzynowa w pobliżu aby ewentualnie sprawdzić czy to zeszło powietrze aby napompować koło .W tym momencie podszedł do nas MŁODY MĘŻCZYZNA z zapytaniem czy chcemy dostać się do domu no my stwierdziliśmy ze było by tak najlepiej ale mamy problem z kołe u wózka mojego . Zaproponował nam PODWÓZKĘ DO DOMU SWOIM SAMOCHODEM . Miał duży tak ze wszedł mój wózek nasze zakupy no i my . Tak dojechaliśmy bezpiecznie do domu . Jeszcze są Jednak Młodzi Uczynni Ludzie .Podziękowaliśmy Młodemu człowiekowi za podwózkę życząc mu Miłych i szczęśliwych świąt .
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Artykuły
Łowcy dzieci? Nie, t...
Sióstr szarytek pomy...
Śmierć gen. Jaruzels...
" Ukraina - następny...
Rozbiory Polski w ob...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

irenaanna
04/09/2018 09:05
i DALEJ CZEKAM NA CHĘTNYCH DO PISANIA PO POLSKU

irenaanna
20/06/2018 16:34
Czekam na Polskich piszących Czyżby nie było chętnych do pisania po Polsku

irenaanna
02/03/2018 19:11
Wyłączyłam rejestrację bo 50 prób dostania się na moją stronę żadna nie ma Polskiego adresu

irenaanna
24/01/2018 22:33
I nadal czekam na kogoś piszącego po Polsku

irenaanna
14/11/2017 03:10
to nie jest miejsce na pisanie postów

Zima 2017/2018 rok
Zima w tym roku jest ot taka sobie Jest trochę śniegu trochę mrozu no i jest ślisko . Ale mamy zimę i to najważniejsze ze jest to zima w pełnym wymiarze mamy śnieg mróz . I pozostaje cierpliwie czekać wiosny
Mamy Piękną Złotą Jesień 2017 r.
I zaczęła się Polska Złota Jesień mamy deszczyk i ciut zimno , ale to już taka pora w naszym pięknym kraju jakim jest POLSKA . Wiec mamy jesień w parkach jest naprawdę przepięknie te spadające złote liście które mamy pod nogami . A teraz czekamy na zimę i na święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok . Życzę wszystkim wiele udanej i szczęśliwej jesieni w tym roku
Lato 2017 roku
I mamy początki pięknego lata . Burze z gradobiciem i powyrywane drzewa takie ciemności ze nie widać na przeciwka budynku . A za chwilę słoneczko i piękna pogoda . Ale ostrzegają że może się to powtórzyć więc mamy piękne w tym roku lato a właściwie jego początki . Miejmy nadzieję że jeszcze będziemy mieli ładne LATO w tym roku . Więc zobaczymy jak dalej z tą pogodą będzie aby mniej burz a więcej ładnej pogody
Wiosna 2017 rok
Doczekaliśmy się prawdziwej Wiosny . Jest piękna słoneczna pogoda mamy prawdziwe wiosenne dni słonko świeci nawet trochę grzeje drzewka się zielenią ptaszki już nawet radośniej ćwierkają . Za parę dni święta Wielkanocne w tym roku będą ciepłe miejmy taką nadzieję . Aby tylko za bardzo nie padało bo będzie śmigus dyngus i na pewno nie jednego przechodnia zmoczą . Życzę Wszystkim mile spędzonych dni w tą ciepłą i słoneczną WIOSNĘ
Złota Polska Jesień 2016 r
Tak to piękna pora roku W parkach spadające kolorowe liście i ten zapach jesień . Może nie wszyscy czują ten urok . Większość ptaków już odleciała a te co pozostały czekają na to aby ich dokarmiać nie zapominajmy o naszych braciach mniejszych . Nasze ptaszki zimujące teraz potrzebują jak najwięcej wsparcia od nas . Robi się zimno i deszcz częściej pada , słonko już tak nie grzeje a pierwsze oznaki zbliżającej się zimy juz dały pierwsze oznaki . Ale narazie cieszmy się piękną Polską Jesienią . Za miesiąc zima i święta
Lato 2016 rok
Mamy bardzo ale to bardzo upalne LATO tego roku jest upalnie temperatury ponad 30 stopni C i to w całym kraju cieszą się urlopowicze i dzieci któży zaczynają wakacje . Więc cieszmy się pięknym słonecznym latem aby całe tato było słoneczne i jak najmniej deszczów i buz aby latobyło prawdziwym latem
Wiosna 2016 roku
Doczekaliśmy się wreszcie WIOSNY w tym roku wiosna zaczęła się względnie ciepła pączki na drzewach już takie duże że jeszcze kilka dni a będą świeże i młode listki . Za kilka dni święta WIELKANOCNE w tym roku będzie na pewno cieplutko . Nawet ptaki ćwierkają weselej i głośniej wiec mamy już prawdziwą wiosnę z czego się cieszymy wszyscy .
Zima 2015/2016
Mamy zimę ALE TO NIE JEST PRAWDZIWA ZIMA to raczej wczesna jesień ,jest ciepło i słonko grzeje te święta były ciepłe i bez śniegu i mrozu . Ale miejmy nadzieję że może w Nowy Rok będzie mroźno i śnieżno . Pobożne życzenia ale zawsze nadzieja umiera ostatnia .Więc cóż pozostaje żyć nadzieją że jeszcze zimę tą prawdziwą będziemy mieć .
Jestem osobą Niepełnosprawną Fizycznie , całe życie walczyłam o lepsze jutro dla Siebie i Moich Bliskich . Dziś Byt Osób Niepełnosprawnych jest dla mnie ważny . W dzisiejszych czasach w dostępie do Internetu mamy większą możliwość walczyć o to aby nam Osobom Niepełnosprawnym żyło się w miarę lepiej. Dlatego zapraszam do pisania na mojej stronie wszystkich chętnych poruszamy różne tematy nie tylko o niepełnosprawności
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005250504 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie