Co Sądzimy o Życiu w Absurdzie
Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Październik 26 2020 12:04:04
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Niepełnosprawności
Życie Ludzi Niepełnosprawnych
Ciekawe Wydarzenia
Dla Zarejestrowanych
...........Nowe linki jak jesteś zainteresowany zajrzyj na nowe linki polecam ........................... Nie zarejestrowani też mogą poczytać .......... Irena Anna C
Na Forum
Najnowsze Tematy
Witam ze szpitalnego...
Zapraszam Wszystkich
Dawno nie marudziłam
Czereśnie i Łyk wody...
Dobra nauczka dla R...
Najciekawsze Tematy
Takie moje przemy... [11]
R A K [8]
Moja malutka Psina [8]
W I E L K A N O C [6]
Papierz _ Polak [6]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: AndrzejPt
Rak choroba /Wyrok
Czy dziś jest bardziej nam znana choroba jak RAK . Całe społeczeństwo choruje na najrozmaitsze odmiany RAKA i co z leczeniem tego potwora , pospolity śmiertelnik w naszym ukochanym kraju jest praktycznie skazany na powolne umieranie . Są grupy ludzi którzy nie mają pracy ani pieniędzy nie mówiąc o braku podstawowego ubezpieczenia . Albo maja dobre przebicie w sieci internetowej , albo umieją zdobywać kasę mogą się leczyć . Ale potencjalny Kowalski jest zdany na samego siebie . Brak kasy to wegetacja niskie rety czy emerytury nie starczają dziś na leki , a gdzie opłaty i wyżywienie , przecież przy RAKU powinno sie jeść lepiej i zdrowiej tylko pytanie z kąt wziąść pieniądze na to wyżywienie . Aby przetrwać chemie naświetlania i operację potrzeba dobrego jedzenia dobrej opieki lekarskiej i bliskich . W przypadku braku tych potrzebnych trzech rzeczy to czarne perspektywy człowieka chorego na Raka . Niestety taki chory zostaje na polu bitwy sam . Niestety taka to smutna prawda bo rodzina "nie ma czasu" bo nagle przyjaciele i znajomi "maja pilniejsze zadania " zostaje pomoc po większej części pielęgniarki lub wolontariusza . Czasami bliski człowiek nie wytrzymuje jest tak bardzo często i zostawia chorego samego sobie . Szczególnie dotyczy to dzieci rodziców chorych na raka . Nawet mężowie i żony nie wytrzymują rzadko się to zdarza ale zdarza . Wiec człowiek chory na Raka w większej części pozostaje pozostawiony sam sobie . I To Taka Smutna Prawda o Ludziach Chorych na R A K A
Dla Naszych Kotów
Wspaniała i Fachowa Pomoc naszym Kotom Kubuś dziękuje całemu zespołowi za pomoc w trudnych dniach ........ Fundacja dla Zwierząt ARGOS, 04-886 Warszawa, ul. Garncarska 37A, KRS: 0000286138 tel. 22 615 52 82 | e-mail: fundacja@argos.org.pl | http://www.argos.org.pl Bank PEKAO SA 47 1240 6133 1111 0000 4808 5915 Ośrodek KOTERIA ul. Chrzanowskiego 13, Warszawa, tel. 535 870 225 Kierownik Ośrodka Anna Wypych: tel. 603 651 044 | Lekarz weterynarii Iwona Kłucińska-Petschl tel. 502 642 932
Nasze Zwierzęta Psy, Koty, Ptaki
Zwierzęta w naszym życiu zawsze były są i będą . Pamiętajmy o naszych zwierzętach , naszym najwierniejszym przyjacielem zawsze był i będzie PIES . To stworzenie to bezwarunkowy nasz przyjaciel zawsze był i jest towarzyszem człowieka w dobrych i złych chwilach jest naszym wiernym przyjacielem . Nie zapominajmy o Tym aby miał pełną miskę ciepłe posłanie i naszą przyjaźni a na pewno zapłaci nam swoją bezgraniczną przyjaźnią i wiernością .Drugi w kolejce jest KOT to też nasz przyjaciel , chociaż lubi chodzić swoimi ścieżkami ale przyjdzie zamruczy pobawi się z naszym dzieckiem czy Tobie usiądzie na kolanach i zamruczy zadowolony . Pamiętajmy żeby miał pełna miskę i naszą przyjaźń. Następne są PTAKI . To też piękne stworzenia śpiewają w naszych klatkach cieszą nasze oczy swoimi pięknymi piórami zabawiają nas swoimi sztuczkami . Pamiętajmy aby zawsze miały jedzenie i picie w swoich klatkach . A będą nas witać wesołym Ćwierkanie .Ale najważniejsza sprawa która wielu z nas stale jest nam bliska to nasze bezdomne PSY i KOTY . Wiele ludzi wyrzuca i pozbywa się niechcianych PSÓW i KOTÓW bo się znudziły dziecku albo po prostu dorosłym . Czasami bywa tak ze jak stare i schorowane to już jest niepotrzebne . Czy tak powinno być czy powinniśmy mieć w swoich sercach taką znieczulice. Przecież My też będziemy kiedyś starzy i schorowani też będziemy potrzebować czyjejś pomocy i wsparcia . Dlatego nie zapominajmy i nie wyrzucajmy naszych domowych przyjaciół .
Nasz Zaginiony Kuba
Nasze dobre i złe wydarzenia Zwracam Się do Wszystkich Tych Któży Odwiedzają Moją stronę Aby zajrzeli w Komentarz Może ktoś zauważył w swoim otoczeniu takiego malucha za każdą informację będe bardzo wdzięczna

O moich przygodach moimi Kotami
Nasze dobre i złe wydarzenia Nasza Przygoda która musi się dobże skończyć
Ale wzieliśmy sobie Kubusia 2 był super cały czarny taki mały rozrabiak niestety ktos nam go ukradł z klatki był z nami 2 miesiące juz był zaszczepiony przyszykowany do kastracji miał wszystkie potrzebne szczepienia . Niestety złodziej który go kkradł mimo ogłoszeń rozwieszanych i wpisów w internecie nie udało się go odzyskać .

Więc postanowiliśmy że na otarcie łez zaadoptujemy nastepnego maluszka tak więc zrobiliśmy zaadoptowaliśmy biało czarnego łaciatego BRUNA jest wspaniałym malutkim szkrabkiem ma apetyt za trzech zajada wszystko co mu sie pod pyszczek podstawi jest taki malutki i okrąglutki teraz to sie juz pilnujemy czy wychodzimy czy wracamy do domu to pierwsze co to liczymy ilość łebków w domu .

Ale że ja lubie mieć kłopoty i zmartwienia i muszę zawsze wydawać swoje oszczędności to sobie zafundowałam jeszcze jednego malutkiego kociaka któremu daliśmy na imię Klakier . Bo jest takiego koloru jak kot Gargamela z filmu o Smerfach

Jak dobrze mieć znajomość i rodzinkę w rządzie
Leczenie i Zdrowie POLSKA DLA WYBRANYCH. DLACZEGO OPŁACA SIĘ BYĆ CÓRKĄ MINISTER


Córka Ewy Kopacz dostała się na lekarski staż, chociaż nie zdała egzaminu. Wszystko dzięki wpływowej mamie, która jako minister zdrowia dała dodatkowe fundusze.
Leszek Pietrzak – W ubiegłym tygodniu opinię publiczną w Polsce poruszyła sprawa specjalizacji lekarskiej córki byłej premier Ewy Kopacz – Kasi, która dzisiaj pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Jak ujawnił serwis TVP.info, Katarzyna Kopacz po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku jako swoją specjalizację wybrała ginekologię. Musiała najpierw zdać egzamin, którego wynik miał dopiero zadecydować o tym, czy taką specjalizację rozpocznie. Chodziło o specjalizację w trybie tzw. rezydenta, która jest dzisiaj najbardziej pożądana wśród absolwentów medycznych uczelni w Polsce. To zapewnia bowiem zatrudnienie i pensję w wysokości ponad 3,2 tys. zł. Poza tym szpital, który zatrudnia rezydenta, musi mu umożliwić robienie specjalizacji z wybranej przez niego dziedziny. Ale żeby zostać rezydentem, trzeba najpierw zdać egzamin. I Katarzyna Kopacz zdała ten egzamin, tyle że ze słabym wynikiem. Na 19 osób, które przystąpiły do tego egzaminu w województwie pomorskim, zajęła dopiero 11 miejsce. Tymczasem Ministerstwo

Komiczny Rajd - Donalda Tuska
Wydarzenia Rządowe i Partyjne w Naszym Kraju Komiczny rajd Donalda Tuska
Jakub Szymczuk, fotoreporter GN

Na szczycie NATO przy ostatnim "family photo" (zdjęciu grupowym) stało się coś spontanicznego, komicznego i trochę zabawnie obnażającego naszą podwórkową wojenkę, przeniesioną na granatowe stopnie podestu Paktu Północnoatlantyckiego.

Godzinę przed wejściem przywódców państw, ustawiono dziennikarzy naprzeciw miejsca przeznaczonego do zdjęcia grupowego. Klasyka - czekamy, wchodzą najważniejsi ludzie na świecie, robimy ich razem i mamy zdjęcie, pokazujące kto i co. Oczywiście, wszystko jest wcześniej ustalone, każdy przywódca wie, gdzie ma stanąć - jest to określone, zgodnie z protokołem - z przodu gospodarz i głowy najważniejszych krajów oraz Unii Europejskiej, dalej kolejni reprezentanci. My jako dziennikarze otrzymaliśmy karteczki ze schematem, kto gdzie będzie stał. Tak, żeby wiedzieć, gdzie kierować obiektywy i jak najlepiej się ustawić.


Bruksela nie będzie się zajmować Polską Demokracją
Wydarzenia Rządowe i Partyjne w Naszym Kraju Szokujące informacje z Brukseli! W Komisji Europejskiej mają już dość donosicieli z Polski!


Szokujące informacje docierają do nas z Brukseli, bowiem działanie polskich donosicieli z KOD, PO i Nowoczesnej, ma już denerwował europejskie elity, które mają obecnie swoje ważniejsze problemy, nie bardzo chcą zajmować się wydumanymi problemami polskiej opozycji.

Jak informuje brukselska korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon, szefowie grup politycznych w PE ustalili, że debata nie odbędzie się ani na sesji w lipcu, ani we wrześniu. Co więcej, jak usłyszała nasza dziennikarka, jeśli w sprawie Polski nie wydarzy się nic istotnego - debata w ogóle się nie odbędzie.

Ale to nie wszystko. W sieci pojawiła się informacja, że politycy reprezentujący polską opozycję, po prostu coraz bardziej denerwują unijnych polityków.

Co zresztą jest zrozumiałe, zwłaszcza, że Schetyna, Petru czy Kijowski nie wiedzą już, co robić, aby uderzyć w PiS.

Zbrodnia w szpitalu
Wydarzenia z Kraju i ze świata W Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie dziecko ponad godzinę umierało w męczarniach po nieudanej aborcji
Julia NowickaOpublikowano 9 marca 2016


Do zbrodni doszło z niedzieli na poniedziałek w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Matka dziecka wraz z teściową przyjechały do Szpitala Świętej Rodziny ze szpitala Bielańskiego, aby dokonać aborcji.


WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Stan Wojenny
Wydarzenia Rządowe i Partyjne w Naszym Kraju A więc dziś że to jest 1 dzień na cztery lata taki to mogę sobie pofolgować w pisaniu nie będę kłamać ale może mnie się zdarzyć ze siarczyście przeklnę . Wierzę w to że mnie tym razem będzie to odpuszczone i nie poczytane na moje nie taktowne zachowanie w sieci z zasady publicznie nie klnę ale dziś jest taki dzień że może mnie się to zdarzyć . A WIĘC TAK NA POCZĄTEK TROCHĘ HISTORII . W 1981 roku w Stanie Wojennym miałam male roczne dziecko i miałam 24 lata więc byłam młoda osobą . Też rozrabiałam w Solidarności i to tak dokładnie że jak by mnie złapali z wózkiem dziecinnym w którym był roczny syn i podnieśli materac to pewnie bym na długie lata wylądowała w pierdlu nie widząc dziecka i nie mając z nim kontaktu . A za ulotki można było posiedzieć . A ponieważ byłam elektronikiem z krwi i kości i z wykształcenia uskuteczniałam inne dowcipy umilając życie ówczesnej władzy

Alimenciarze
Nasze dobre i złe wydarzenia Cały czas problem z alimentami . Jato mam taką propozycję aby wszystkich alimenciarzy zmusić do przymusowej pracy takiej na przykład sezonowej . Teraz mamy zimę więc zaprosiłabym wszystkich alimenciarzy do sprzątania śniegu . Bo więzienie czy komornik nic nie da bo te przebiegłe dranie nagle nie mają pracy albo są biedni i nic nie mają ale mają ręce i nogi więc zagonić ich do odśnieżania ulic chodników , a jak przyjdzie wiosną czy lato to do sprzątania . Zrobić to obowiązkowo pod nadzorem . Kiedyś tak więźniowie pracowali to teraz tak powinni pracować alimenciarze bez względu na wykształcenie czy status społeczny . To by był super zastrzyk dla miasta i na pewno sporo alimentów zaczęło by wpływać bo strach przed wstydem zamieniłby się w płacenie alimentów

Tragedia w Francji
Wydarzenia z Kraju i ze świata To co się wydarzyło we Francji to koszmar i tragedia Ale jak będziemy dalej tak otwarci na uchodźców islamskich to i nasz kraj może spotkać taka tragedia . Nie powinniśmy wpuszczać pseudo uchodźców do naszego kraju to potencjalne zagrożenie które może i nas spotkać jak będziemy wpuszczać i przyjmować tych pseudo uciekinierów czy ktoś jest w stanie nam zagwarantować że w śród tych młodych silnych mężczyzn czy nawet kobiet nie są zamachowcy którzy po dostaniu się do naszego kraju mogą i u nas urządzić taką masakrę jak we Francji Łączymy się w BÓLU z Narodem Francuskim i współczujemy tragedii która się wydarzyła w mieście Paryż

To PO „popisała się” - spaprali ustawę o in vitro, o którą tak walczyli
Wydarzenia Rządowe i Partyjne w Naszym Kraju
To PO „popisała się” - spaprali ustawę o in vitro, o którą tak walczyli

To PO „popisała się” - spaprali ustawę o in vitro, o którą tak walczyli - niezalezna.pl

W niedzielę (1 listopada) weszła w życie ustawa o in vitro. Prawo i Sprawiedliwość głosowało przeciw projektowi, forsowała go natomiast ekipa PO-PSL. Okazuje się, że ustępujący rząd popełnił (zapewne przez ten pośpiech) karygodny błąd w ustawie. Dlatego też od dziś nie można legalnie przeprowadzić tego zabiegu.

Tak się spieszyli, tak się starali, a tu taka wpadka. Rząd Ewy Kopacz zrobił chyba nie do końca to co chciał - jak zwykle zresztą. Od niedzieli działa nowa ustawa o in vitro. Teoretycznie. Problem w tym, że nie można legalnie nic zrobić.

25 X 2015 r.Wybory Parlamentarne
Wydarzenia Rządowe i Partyjne w Naszym Kraju Moi Kochani czytający i piszący 25 X 2015 r. Wszyscy Powinniśmy iść na WYBORY Bez względu na przekonania Religijne czy Partyjne . Naszym Obowiązkiem Każdego Polaka Jest Uczestniczyć w Życiu Naszego Kraju .

Dlatego Bardzo ale to Bardzo Proszę Aby wszyscy w Tym Dniu zrobili sobie spacerek i oddali ważny głos na swojego Wybranego Wyborce .

Pamiętajcie o jednym Nasze życie i nasza Przyszłość jest w Naszych Rękach nie zapominajmy o TYM .

Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 5 > >>
Jeśli możesz to pomóż
Jeśli możesz to pomóż . Nie bądź obojętny pomóż potrzebującym w walce z rakiem ---------- bit.ly/2rtCcGm
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Artykuły
Łowcy dzieci? Nie, t...
Sióstr szarytek pomy...
Śmierć gen. Jaruzels...
" Ukraina - następny...
Rozbiory Polski w ob...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

irenaanna
04/09/2018 09:05
i DALEJ CZEKAM NA CHĘTNYCH DO PISANIA PO POLSKU

irenaanna
20/06/2018 16:34
Czekam na Polskich piszących Czyżby nie było chętnych do pisania po Polsku

irenaanna
02/03/2018 19:11
Wyłączyłam rejestrację bo 50 prób dostania się na moją stronę żadna nie ma Polskiego adresu

irenaanna
24/01/2018 22:33
I nadal czekam na kogoś piszącego po Polsku

irenaanna
14/11/2017 03:10
to nie jest miejsce na pisanie postów

Zima 2017/2018 rok
Zima w tym roku jest ot taka sobie Jest trochę śniegu trochę mrozu no i jest ślisko . Ale mamy zimę i to najważniejsze ze jest to zima w pełnym wymiarze mamy śnieg mróz . I pozostaje cierpliwie czekać wiosny
Mamy Piękną Złotą Jesień 2017 r.
I zaczęła się Polska Złota Jesień mamy deszczyk i ciut zimno , ale to już taka pora w naszym pięknym kraju jakim jest POLSKA . Wiec mamy jesień w parkach jest naprawdę przepięknie te spadające złote liście które mamy pod nogami . A teraz czekamy na zimę i na święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok . Życzę wszystkim wiele udanej i szczęśliwej jesieni w tym roku
Lato 2017 roku
I mamy początki pięknego lata . Burze z gradobiciem i powyrywane drzewa takie ciemności ze nie widać na przeciwka budynku . A za chwilę słoneczko i piękna pogoda . Ale ostrzegają że może się to powtórzyć więc mamy piękne w tym roku lato a właściwie jego początki . Miejmy nadzieję że jeszcze będziemy mieli ładne LATO w tym roku . Więc zobaczymy jak dalej z tą pogodą będzie aby mniej burz a więcej ładnej pogody
Wiosna 2017 rok
Doczekaliśmy się prawdziwej Wiosny . Jest piękna słoneczna pogoda mamy prawdziwe wiosenne dni słonko świeci nawet trochę grzeje drzewka się zielenią ptaszki już nawet radośniej ćwierkają . Za parę dni święta Wielkanocne w tym roku będą ciepłe miejmy taką nadzieję . Aby tylko za bardzo nie padało bo będzie śmigus dyngus i na pewno nie jednego przechodnia zmoczą . Życzę Wszystkim mile spędzonych dni w tą ciepłą i słoneczną WIOSNĘ
Złota Polska Jesień 2016 r
Tak to piękna pora roku W parkach spadające kolorowe liście i ten zapach jesień . Może nie wszyscy czują ten urok . Większość ptaków już odleciała a te co pozostały czekają na to aby ich dokarmiać nie zapominajmy o naszych braciach mniejszych . Nasze ptaszki zimujące teraz potrzebują jak najwięcej wsparcia od nas . Robi się zimno i deszcz częściej pada , słonko już tak nie grzeje a pierwsze oznaki zbliżającej się zimy juz dały pierwsze oznaki . Ale narazie cieszmy się piękną Polską Jesienią . Za miesiąc zima i święta
Lato 2016 rok
Mamy bardzo ale to bardzo upalne LATO tego roku jest upalnie temperatury ponad 30 stopni C i to w całym kraju cieszą się urlopowicze i dzieci któży zaczynają wakacje . Więc cieszmy się pięknym słonecznym latem aby całe tato było słoneczne i jak najmniej deszczów i buz aby latobyło prawdziwym latem
Wiosna 2016 roku
Doczekaliśmy się wreszcie WIOSNY w tym roku wiosna zaczęła się względnie ciepła pączki na drzewach już takie duże że jeszcze kilka dni a będą świeże i młode listki . Za kilka dni święta WIELKANOCNE w tym roku będzie na pewno cieplutko . Nawet ptaki ćwierkają weselej i głośniej wiec mamy już prawdziwą wiosnę z czego się cieszymy wszyscy .
Zima 2015/2016
Mamy zimę ALE TO NIE JEST PRAWDZIWA ZIMA to raczej wczesna jesień ,jest ciepło i słonko grzeje te święta były ciepłe i bez śniegu i mrozu . Ale miejmy nadzieję że może w Nowy Rok będzie mroźno i śnieżno . Pobożne życzenia ale zawsze nadzieja umiera ostatnia .Więc cóż pozostaje żyć nadzieją że jeszcze zimę tą prawdziwą będziemy mieć .
Jestem osobą Niepełnosprawną Fizycznie , całe życie walczyłam o lepsze jutro dla Siebie i Moich Bliskich . Dziś Byt Osób Niepełnosprawnych jest dla mnie ważny . W dzisiejszych czasach w dostępie do Internetu mamy większą możliwość walczyć o to aby nam Osobom Niepełnosprawnym żyło się w miarę lepiej. Dlatego zapraszam do pisania na mojej stronie wszystkich chętnych poruszamy różne tematy nie tylko o niepełnosprawności
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005250479 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie