Co Sądzimy o Życiu w Absurdzie
Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Październik 25 2020 16:37:36
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Niepełnosprawności
Życie Ludzi Niepełnosprawnych
Ciekawe Wydarzenia
Dla Zarejestrowanych
...........Nowe linki jak jesteś zainteresowany zajrzyj na nowe linki polecam ........................... Nie zarejestrowani też mogą poczytać .......... Irena Anna C
Na Forum
Najnowsze Tematy
Witam ze szpitalnego...
Zapraszam Wszystkich
Dawno nie marudziłam
Czereśnie i Łyk wody...
Dobra nauczka dla R...
Najciekawsze Tematy
Takie moje przemy... [11]
R A K [8]
Moja malutka Psina [8]
W I E L K A N O C [6]
Papierz _ Polak [6]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: AndrzejPt
Rak choroba /Wyrok
Czy dziś jest bardziej nam znana choroba jak RAK . Całe społeczeństwo choruje na najrozmaitsze odmiany RAKA i co z leczeniem tego potwora , pospolity śmiertelnik w naszym ukochanym kraju jest praktycznie skazany na powolne umieranie . Są grupy ludzi którzy nie mają pracy ani pieniędzy nie mówiąc o braku podstawowego ubezpieczenia . Albo maja dobre przebicie w sieci internetowej , albo umieją zdobywać kasę mogą się leczyć . Ale potencjalny Kowalski jest zdany na samego siebie . Brak kasy to wegetacja niskie rety czy emerytury nie starczają dziś na leki , a gdzie opłaty i wyżywienie , przecież przy RAKU powinno sie jeść lepiej i zdrowiej tylko pytanie z kąt wziąść pieniądze na to wyżywienie . Aby przetrwać chemie naświetlania i operację potrzeba dobrego jedzenia dobrej opieki lekarskiej i bliskich . W przypadku braku tych potrzebnych trzech rzeczy to czarne perspektywy człowieka chorego na Raka . Niestety taki chory zostaje na polu bitwy sam . Niestety taka to smutna prawda bo rodzina "nie ma czasu" bo nagle przyjaciele i znajomi "maja pilniejsze zadania " zostaje pomoc po większej części pielęgniarki lub wolontariusza . Czasami bliski człowiek nie wytrzymuje jest tak bardzo często i zostawia chorego samego sobie . Szczególnie dotyczy to dzieci rodziców chorych na raka . Nawet mężowie i żony nie wytrzymują rzadko się to zdarza ale zdarza . Wiec człowiek chory na Raka w większej części pozostaje pozostawiony sam sobie . I To Taka Smutna Prawda o Ludziach Chorych na R A K A
Dla Naszych Kotów
Wspaniała i Fachowa Pomoc naszym Kotom Kubuś dziękuje całemu zespołowi za pomoc w trudnych dniach ........ Fundacja dla Zwierząt ARGOS, 04-886 Warszawa, ul. Garncarska 37A, KRS: 0000286138 tel. 22 615 52 82 | e-mail: fundacja@argos.org.pl | http://www.argos.org.pl Bank PEKAO SA 47 1240 6133 1111 0000 4808 5915 Ośrodek KOTERIA ul. Chrzanowskiego 13, Warszawa, tel. 535 870 225 Kierownik Ośrodka Anna Wypych: tel. 603 651 044 | Lekarz weterynarii Iwona Kłucińska-Petschl tel. 502 642 932
Nasze Zwierzęta Psy, Koty, Ptaki
Zwierzęta w naszym życiu zawsze były są i będą . Pamiętajmy o naszych zwierzętach , naszym najwierniejszym przyjacielem zawsze był i będzie PIES . To stworzenie to bezwarunkowy nasz przyjaciel zawsze był i jest towarzyszem człowieka w dobrych i złych chwilach jest naszym wiernym przyjacielem . Nie zapominajmy o Tym aby miał pełną miskę ciepłe posłanie i naszą przyjaźni a na pewno zapłaci nam swoją bezgraniczną przyjaźnią i wiernością .Drugi w kolejce jest KOT to też nasz przyjaciel , chociaż lubi chodzić swoimi ścieżkami ale przyjdzie zamruczy pobawi się z naszym dzieckiem czy Tobie usiądzie na kolanach i zamruczy zadowolony . Pamiętajmy żeby miał pełna miskę i naszą przyjaźń. Następne są PTAKI . To też piękne stworzenia śpiewają w naszych klatkach cieszą nasze oczy swoimi pięknymi piórami zabawiają nas swoimi sztuczkami . Pamiętajmy aby zawsze miały jedzenie i picie w swoich klatkach . A będą nas witać wesołym Ćwierkanie .Ale najważniejsza sprawa która wielu z nas stale jest nam bliska to nasze bezdomne PSY i KOTY . Wiele ludzi wyrzuca i pozbywa się niechcianych PSÓW i KOTÓW bo się znudziły dziecku albo po prostu dorosłym . Czasami bywa tak ze jak stare i schorowane to już jest niepotrzebne . Czy tak powinno być czy powinniśmy mieć w swoich sercach taką znieczulice. Przecież My też będziemy kiedyś starzy i schorowani też będziemy potrzebować czyjejś pomocy i wsparcia . Dlatego nie zapominajmy i nie wyrzucajmy naszych domowych przyjaciół .
15 Sierpień Dzień Wojska Polskiego
Rocznice 15 Sierpień 2015 roku

Dziś obchodzimy Dzień Wojska Polskiego Wielka Uroczystość w Warszawie .

Defilada Wojskowa na ulicach Warszawy Pokaz wojsk naziemnych jak i powietrznych .

Przemówienie Prezydenta Polaki [bez kartki] Zwierzchnika Sił Zbrojnych Naszych Wojsk .

Andrzej Duda

Pogoda piękna i słoneczna az miło oglądać pokazy w TV . Chyba więcej zobaczę niż bym oglądała na mieście .


Dwie Rywalki która lepsza
Wydarzenia Rządowe i Partyjne w Naszym Kraju HCIAŁABY SIĘ JEJ POZBYĆ
Kopacz boi się Kidawy. Dlaczego?

Ewa Kopacz, premier i Małgorzata Kidawa Błońska, marszałek Sejmu Krzysztof Burski / newspix.pl Ewa Kopacz do tej pory mogła polegać na Kidwie -Błońskiej, ale nigdy nie wchodziła Pani marszałek w paradę.

Premier Ewa Kopacz (59 l.), która zdecydowała że otworzy listę Platformy w stolicy chce, by do innego okręgu przeniosła się stąd Małgorzata Kidawa Błońska (58 l.). Obawia się, że marszałek Sejmu z „dwójki” mogłaby w stolicy odebrać jej mnóstwo głosów.
Dziś zarząd mazowieckiej PO ma przedstawić swoje propozycje list. Premier Kopacz od zawsze startowała z rodzinnego Radomia, ale zdecydowała, że chce pojedynku z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim (66 l.). – Wystawianie dwóch kandydatek tego kalibru to strzał w stopę, ale Kidawa nie zamierza ustępować i dobrze! – mówi nam ważny polityk PO z Warszawy. Jak wielu kolegów z partii jest w stanie się założyć, że Kidawa–Błońska mogłaby w stolicy zrobić nawet lepszy wynik niż sama premier! – Lepsze wrażenie na warszawiakach robi kojarzona z salonem marszałek niż przedstawiająca się jako „wiejska lekarka” Kopacz – dodaje inny.

Kidawa–Błońska z Warszawą związana jest od zawsze. Mieszka w Gołąbkach, była radną miejską, przewodniczyła warszawskim strukturom partii od 2006 r. przez 7 lat, w dwóch kolejnych wyborach kandydowała z „dwójki” zza pleców Donalda Tuska (58 l.). Mimo to miała znakomity wynik ponad 40 tys. głosów.
Kidawa–Błońska miała już oferty kandydowania m.in. z Krakowa, gdzie lokalni działacze nie mogą się dogadać i wybór pani marszałek mógłby ich pogodzić. Namawiano ją też, by walczyła z Beatą Szydło (52 l.) w Chrzanowie. Kidawa–Błońska konsekwentnie powtarza, że interesuje ją tylko Warszawa i pozycja na liście nie ma dla niej znaczenia. Czy Kopacz pójdzie z nią na wojnę?


Biednemu zawsze pod górkę
Niepełnosprawni i ich problemy Witam wszystkich tych co odwiedzają moją stronę . Zapraszam do poczytanie tego co mnie się ostatnio przytrafiło postanowiłam o tym napisać dla przestrogi dla innych . To co przeżyłam wczoraj to znaczy 01=07-2015 roku nie życzę nikomu .
A tak zacznę od początku o co chodzi ....
od Stycznia oszczędzałam odkładałam po parę złoty bo postanowiłam sobie kupić dobry wypasiony tablet . No i w końcu wypatrzyłam w sklepie internetowym taki który mnie się podobał i spełniał moje oczekiwania zamówiłam sobie ale z odbiorem w sklepie tak na wszelki wypadek aby mieć pewność że to będzie taki jak mnie jest potrzebny . Poszliśmy z mężem do sklepu aby go odebrać . Zapłaciliśmy obejrzeliśmy wyglądał sprawny .

Wybrany Prezydent w "WOLNEJ POLSCE"
Wydarzenia Rządowe i Partyjne w Naszym Kraju Wybraliśmy Nowego Prezydenta Jedni zadowoleni inni po prostu wściekli . Ale to wybory podobno w wolnej Polsce a u nas nic z tego nie widać jedni na drugich przysłowiowe "PSY"wieszają czasami jak tak z boku się przyglądam to odnoszę wrażenie że jedni drugim jak by mogli to by do gardła skoczyli .Czy naprawdę w naszym kraju nie będzie nigdy zgody i porozumienia .....

Wybory 2015 rok
Wydarzenia Rządowe i Partyjne w Naszym Kraju Jutro wybory nie zapomnijmy iść do urn wyborczych nie zapomnijmy o tak ważnym wydarzeniu wszystko zależy od Nas samych . Więc zapraszam wszystkich jutro do wyborów nas los w naszych rękach

TVN zapłaci pół miliona złotych kary za zbezczeszczenie polskiej flagi
Wydarzenia z Kraju i ze świata TVN zapłaci pół miliona złotych kary za zbezczeszczenie polskiej flagi

Niemal pół miliona złotych kary zapłaci telewizja TVN za znieważenie flagi państwowej w programie Kuby Wojewódzkiego. To prawomocny wyrok Sądu Najwyższego. Inny werdykt w tej bulwersującej sprawie nie mógł zapaść.

Jak informuje "Rzeczpospolita", w uzasadnieniu sędzia stwierdził, że każdy, także stacja telewizyjna ma prawny i konstytucyjny obowiązek szacunku dla symboli narodowych, w szczególności flagi.

To, co stało się w programie Wojewódzkiego - wetknięcie polskiej flagi w atrapę psich odchodów - nie było zdaniem Sądu Najwyższego uzasadnione ani formą, ani tematem programu.

Najbardziej żenujący w całej tej sprawie jest fakt, że TVN kilka lat walczył, by nie płacić kary za znieważenie polskich symboli narodowych. Przez jakiś czas telewizja mogła nawet liczyć na uniknięcie odpowiedzialności, gdy Sąd Okręgowy uchylił karę nałożoną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Na szczęście innego zdania był Sąd Apelacyjny.

Przymusowe lądowanie Airbusa A380 na lotnisku Chopina w Warszawie
Wydarzenia z Kraju i ze świata Przymusowe lądowanie Airbusa A380 na lotnisku Chopina w Warszawie


Przymusowe lądowanie Airbusa A380 na lotnisku Chopina w Warszawie. Przyczyną była stan zdrowia pasażera samolotu. Podczas lądowania zostało uszkodzone jedno z kół.

Prośba Do Wszystkich Czytających
Niepełnosprawni i ich problemy Moi kochani tak mnie zastanawia jedna rzecz nie daje mnie to spokoju jak jest z tymi ustawami mąż czy żona opiekująca się swoim małżonkiem podlega kryterium dochodowym ale przecież niepełnosprawny dorosły pracował zanim przestał pracować najczęściej jest to ciężko wypracowana renta nie powinna być brana do podziału na przykładowo 2 osoby bo przecież gdyby współmałżonek mógłby iść do pracy to zarobił by sobie na życie i własne utrzymanie
Irena Anna Cieślak

Dzisiejsza Manifestacja Opiekunów Dorosłych Niepełnosprawnych
Niepełnosprawni i ich problemy Smutne Ale Prawdziwe

Tak Tak była dziś wielka Manifestacja Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych no i skromniejsza żeby nie powiedzieć bardzo skromna manifestacja Opiekunów Niepełnosprawnych Dorosłych . Aż żal serce ściska ze Rodzice maja takie przebicie bo cóż można dziecko niepełnosprawne zabrać na spacerek przy ładnej pogodzie , a Opiekunowie Dorosłych Niepełnosprawnych nie maja po większej części takich możliwości bo ich podopieczni to osoby w podeszłym wieku i nie zawsze można ich wyprowadzić "NA SPACEREK"

Zamordował "Bo Musiał"
Wydarzenia z Kraju i ze świata Są zarzuty dla ojca za zabójstwo córki. Mariusz L. czuł, że musi zabić

Gdań­ska pro­ku­ra­tu­ra po­sta­wi­ła za­rzut za­bój­stwa pię­cio­let­niej córki 31-let­nie­mu Ma­riu­szo­wi L. Po­dej­rza­ny przy­znał się do winy. De­cy­zją sądu tra­fił na trzy mie­sią­ce do aresz­tu tym­cza­so­we­go. Pod­czas ze­znań w pro­ku­ra­tu­rze męż­czy­zna mówił o przy­mu­sie, który mu to­wa­rzy­szył i który pchnął go do tego czynu.

Ma­riusz L. do gdań­skiej pro­ku­ra­tu­ry prze­wie­zio­ny zo­stał w so­bo­tę o 9:30. Prze­słu­cha­nie trwa­ło około dwóch go­dzin, po czym 31-la­tek do­pro­wa­dzo­ny zo­stał do sądu, który zde­cy­do­wał o jego tym­cza­so­wym aresz­to­wa­niu.

Męż­czy­zna przy­znał się do za­rzu­co­ne­go mu czynu. Po wa­ha­niach zło­żył ob­szer­ne, szcze­gó­ło­we wy­ja­śnie­nia.

Ksiądz prosił, by lekarze zabili jego nowo narodzoną córeczkę Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/24425,ksiadz-prosil-by-lekarze-zabili-jego-nowo-narodzona-córeczke,id,t.html?cookie=1
Wydarzenia Kościelne Ksiądz prosił, by lekarze zabili jego nowo narodzoną córeczkę .......................Duchowny: Zróbcie coś, żeby to dziecko już nie żyło Proboszcz z Janików na Śląsku, prosił lekarzy o uśmiercenie swojej nowo narodzonej córki. Ci zawiadomili prokuraturę. Księdzu Wieńczysławowi Ł. (45 lat) grozi wykluczenie z grona duchownych oraz dożywocie. Matka dziecka Edyta L. do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie trafiła w zaawansowanej ciąży. Z powodu wady łożyska dziecku groziła śmierć. Konieczne było cesarskie cięcie.

Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Jeśli możesz to pomóż
Jeśli możesz to pomóż . Nie bądź obojętny pomóż potrzebującym w walce z rakiem ---------- bit.ly/2rtCcGm
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Artykuły
Łowcy dzieci? Nie, t...
Sióstr szarytek pomy...
Śmierć gen. Jaruzels...
" Ukraina - następny...
Rozbiory Polski w ob...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

irenaanna
04/09/2018 09:05
i DALEJ CZEKAM NA CHĘTNYCH DO PISANIA PO POLSKU

irenaanna
20/06/2018 16:34
Czekam na Polskich piszących Czyżby nie było chętnych do pisania po Polsku

irenaanna
02/03/2018 19:11
Wyłączyłam rejestrację bo 50 prób dostania się na moją stronę żadna nie ma Polskiego adresu

irenaanna
24/01/2018 22:33
I nadal czekam na kogoś piszącego po Polsku

irenaanna
14/11/2017 03:10
to nie jest miejsce na pisanie postów

Zima 2017/2018 rok
Zima w tym roku jest ot taka sobie Jest trochę śniegu trochę mrozu no i jest ślisko . Ale mamy zimę i to najważniejsze ze jest to zima w pełnym wymiarze mamy śnieg mróz . I pozostaje cierpliwie czekać wiosny
Mamy Piękną Złotą Jesień 2017 r.
I zaczęła się Polska Złota Jesień mamy deszczyk i ciut zimno , ale to już taka pora w naszym pięknym kraju jakim jest POLSKA . Wiec mamy jesień w parkach jest naprawdę przepięknie te spadające złote liście które mamy pod nogami . A teraz czekamy na zimę i na święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok . Życzę wszystkim wiele udanej i szczęśliwej jesieni w tym roku
Lato 2017 roku
I mamy początki pięknego lata . Burze z gradobiciem i powyrywane drzewa takie ciemności ze nie widać na przeciwka budynku . A za chwilę słoneczko i piękna pogoda . Ale ostrzegają że może się to powtórzyć więc mamy piękne w tym roku lato a właściwie jego początki . Miejmy nadzieję że jeszcze będziemy mieli ładne LATO w tym roku . Więc zobaczymy jak dalej z tą pogodą będzie aby mniej burz a więcej ładnej pogody
Wiosna 2017 rok
Doczekaliśmy się prawdziwej Wiosny . Jest piękna słoneczna pogoda mamy prawdziwe wiosenne dni słonko świeci nawet trochę grzeje drzewka się zielenią ptaszki już nawet radośniej ćwierkają . Za parę dni święta Wielkanocne w tym roku będą ciepłe miejmy taką nadzieję . Aby tylko za bardzo nie padało bo będzie śmigus dyngus i na pewno nie jednego przechodnia zmoczą . Życzę Wszystkim mile spędzonych dni w tą ciepłą i słoneczną WIOSNĘ
Złota Polska Jesień 2016 r
Tak to piękna pora roku W parkach spadające kolorowe liście i ten zapach jesień . Może nie wszyscy czują ten urok . Większość ptaków już odleciała a te co pozostały czekają na to aby ich dokarmiać nie zapominajmy o naszych braciach mniejszych . Nasze ptaszki zimujące teraz potrzebują jak najwięcej wsparcia od nas . Robi się zimno i deszcz częściej pada , słonko już tak nie grzeje a pierwsze oznaki zbliżającej się zimy juz dały pierwsze oznaki . Ale narazie cieszmy się piękną Polską Jesienią . Za miesiąc zima i święta
Lato 2016 rok
Mamy bardzo ale to bardzo upalne LATO tego roku jest upalnie temperatury ponad 30 stopni C i to w całym kraju cieszą się urlopowicze i dzieci któży zaczynają wakacje . Więc cieszmy się pięknym słonecznym latem aby całe tato było słoneczne i jak najmniej deszczów i buz aby latobyło prawdziwym latem
Wiosna 2016 roku
Doczekaliśmy się wreszcie WIOSNY w tym roku wiosna zaczęła się względnie ciepła pączki na drzewach już takie duże że jeszcze kilka dni a będą świeże i młode listki . Za kilka dni święta WIELKANOCNE w tym roku będzie na pewno cieplutko . Nawet ptaki ćwierkają weselej i głośniej wiec mamy już prawdziwą wiosnę z czego się cieszymy wszyscy .
Zima 2015/2016
Mamy zimę ALE TO NIE JEST PRAWDZIWA ZIMA to raczej wczesna jesień ,jest ciepło i słonko grzeje te święta były ciepłe i bez śniegu i mrozu . Ale miejmy nadzieję że może w Nowy Rok będzie mroźno i śnieżno . Pobożne życzenia ale zawsze nadzieja umiera ostatnia .Więc cóż pozostaje żyć nadzieją że jeszcze zimę tą prawdziwą będziemy mieć .
Jestem osobą Niepełnosprawną Fizycznie , całe życie walczyłam o lepsze jutro dla Siebie i Moich Bliskich . Dziś Byt Osób Niepełnosprawnych jest dla mnie ważny . W dzisiejszych czasach w dostępie do Internetu mamy większą możliwość walczyć o to aby nam Osobom Niepełnosprawnym żyło się w miarę lepiej. Dlatego zapraszam do pisania na mojej stronie wszystkich chętnych poruszamy różne tematy nie tylko o niepełnosprawności
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005250353 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie