Co Sądzimy o Życiu w Absurdzie
Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Październik 26 2020 13:36:48
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Niepełnosprawności
Życie Ludzi Niepełnosprawnych
Ciekawe Wydarzenia
Dla Zarejestrowanych
...........Nowe linki jak jesteś zainteresowany zajrzyj na nowe linki polecam ........................... Nie zarejestrowani też mogą poczytać .......... Irena Anna C
Na Forum
Najnowsze Tematy
Witam ze szpitalnego...
Zapraszam Wszystkich
Dawno nie marudziłam
Czereśnie i Łyk wody...
Dobra nauczka dla R...
Najciekawsze Tematy
Takie moje przemy... [11]
R A K [8]
Moja malutka Psina [8]
W I E L K A N O C [6]
Papierz _ Polak [6]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: AndrzejPt
Rak choroba /Wyrok
Czy dziś jest bardziej nam znana choroba jak RAK . Całe społeczeństwo choruje na najrozmaitsze odmiany RAKA i co z leczeniem tego potwora , pospolity śmiertelnik w naszym ukochanym kraju jest praktycznie skazany na powolne umieranie . Są grupy ludzi którzy nie mają pracy ani pieniędzy nie mówiąc o braku podstawowego ubezpieczenia . Albo maja dobre przebicie w sieci internetowej , albo umieją zdobywać kasę mogą się leczyć . Ale potencjalny Kowalski jest zdany na samego siebie . Brak kasy to wegetacja niskie rety czy emerytury nie starczają dziś na leki , a gdzie opłaty i wyżywienie , przecież przy RAKU powinno sie jeść lepiej i zdrowiej tylko pytanie z kąt wziąść pieniądze na to wyżywienie . Aby przetrwać chemie naświetlania i operację potrzeba dobrego jedzenia dobrej opieki lekarskiej i bliskich . W przypadku braku tych potrzebnych trzech rzeczy to czarne perspektywy człowieka chorego na Raka . Niestety taki chory zostaje na polu bitwy sam . Niestety taka to smutna prawda bo rodzina "nie ma czasu" bo nagle przyjaciele i znajomi "maja pilniejsze zadania " zostaje pomoc po większej części pielęgniarki lub wolontariusza . Czasami bliski człowiek nie wytrzymuje jest tak bardzo często i zostawia chorego samego sobie . Szczególnie dotyczy to dzieci rodziców chorych na raka . Nawet mężowie i żony nie wytrzymują rzadko się to zdarza ale zdarza . Wiec człowiek chory na Raka w większej części pozostaje pozostawiony sam sobie . I To Taka Smutna Prawda o Ludziach Chorych na R A K A
Dla Naszych Kotów
Wspaniała i Fachowa Pomoc naszym Kotom Kubuś dziękuje całemu zespołowi za pomoc w trudnych dniach ........ Fundacja dla Zwierząt ARGOS, 04-886 Warszawa, ul. Garncarska 37A, KRS: 0000286138 tel. 22 615 52 82 | e-mail: fundacja@argos.org.pl | http://www.argos.org.pl Bank PEKAO SA 47 1240 6133 1111 0000 4808 5915 Ośrodek KOTERIA ul. Chrzanowskiego 13, Warszawa, tel. 535 870 225 Kierownik Ośrodka Anna Wypych: tel. 603 651 044 | Lekarz weterynarii Iwona Kłucińska-Petschl tel. 502 642 932
Nasze Zwierzęta Psy, Koty, Ptaki
Zwierzęta w naszym życiu zawsze były są i będą . Pamiętajmy o naszych zwierzętach , naszym najwierniejszym przyjacielem zawsze był i będzie PIES . To stworzenie to bezwarunkowy nasz przyjaciel zawsze był i jest towarzyszem człowieka w dobrych i złych chwilach jest naszym wiernym przyjacielem . Nie zapominajmy o Tym aby miał pełną miskę ciepłe posłanie i naszą przyjaźni a na pewno zapłaci nam swoją bezgraniczną przyjaźnią i wiernością .Drugi w kolejce jest KOT to też nasz przyjaciel , chociaż lubi chodzić swoimi ścieżkami ale przyjdzie zamruczy pobawi się z naszym dzieckiem czy Tobie usiądzie na kolanach i zamruczy zadowolony . Pamiętajmy żeby miał pełna miskę i naszą przyjaźń. Następne są PTAKI . To też piękne stworzenia śpiewają w naszych klatkach cieszą nasze oczy swoimi pięknymi piórami zabawiają nas swoimi sztuczkami . Pamiętajmy aby zawsze miały jedzenie i picie w swoich klatkach . A będą nas witać wesołym Ćwierkanie .Ale najważniejsza sprawa która wielu z nas stale jest nam bliska to nasze bezdomne PSY i KOTY . Wiele ludzi wyrzuca i pozbywa się niechcianych PSÓW i KOTÓW bo się znudziły dziecku albo po prostu dorosłym . Czasami bywa tak ze jak stare i schorowane to już jest niepotrzebne . Czy tak powinno być czy powinniśmy mieć w swoich sercach taką znieczulice. Przecież My też będziemy kiedyś starzy i schorowani też będziemy potrzebować czyjejś pomocy i wsparcia . Dlatego nie zapominajmy i nie wyrzucajmy naszych domowych przyjaciół .
Śmierć gen. Jaruzelskiego
Śmierć Generała Wojciecha Jaruzelskiego
Pogrzeb gen. Jaruzelskiego. Fala komentarzy w sieci

Po uro­czy­sto­ściach po­grze­bo­wych ge­ne­ra­ła Woj­cie­cha Ja­ru­zel­skie­go nie usta­ją ko­men­ta­rze. Pol­ska po­dzie­li­ła się na dwa obozy. Jeden, który nie miał nic prze­ciw­ko po­chów­ko­wi ge­ne­ra­ła na Po­wąz­kach. Drugi, który cał­ko­wi­cie sprze­ci­wiał się tej de­cy­zji. "Kisz­czak uzdro­wio­ny, Kwa­śniew­ski trzeź­wy... Zbie­raj­my cuda na ka­no­ni­za­cję To­wa­rzy­sza Sługi Twego Panie Ge­ne­ra­ła. Cze­kam na na­wró­ce­nie Urba­na" - na­pi­sał na Twit­te­rze Rafał A. Ziem­kie­wicz.

Przed war­szaw­ską ka­te­drą, w któ­rej miała miej­sce msza, oraz na war­szaw­skich Po­wąz­kach zgro­ma­dzi­ło się wielu pro­te­stu­ją­cych, któ­rzy wy­krzy­ki­wa­li różne hasła. Wśród nich było sły­chać "precz z ko­mu­ną", "raz sier­pem, raz mło­tem, czer­wo­ną ho­ło­tę" lub "czer­wo­ne świ­nie".

A tak z mojego punktu widzenia :

Nie bardzo miło wspominam okres Rządów Gen Jaruzelskiego . Były to ciężkie lata lata biedy niedostatku strachu o dzień dzisiejszy i jutrzejszy . Stan Wojenny zastał mnie w momencie jak miałam malutkie dziecko . Wiele przeszłam strach o dziecko o siebie nie pewne jutro .To był ciężki okres żadów człowieka tyrana który rządził naszym Krajem i niszczył ludzką godność . Był podporządkowany rządom Moskiewskim, wszystkie zalecenia dostawał z Moskwy . A My Polacy cierpieliśmy i musieliśmy znosić jego podłe i krwawe rządy . Tyle ludzi siedziało za niewinność tyle ludzi było internowanych którzy już po wyjściu na wolność nigdy nie wrócili do całkowitego zdrowia . Takim ludziom mniej odpornym siadała psychika i większość do dziś nie chce wracać do wydarzeń z tamtego okresu. Osobiście też mam nie miłe wspomnienia . Do dziś pamiętam jak straszono mnie na komendzie policji ze jak nie będę opowiadać co się u mnie w pracy dzieje na wydziale a pracowałam w dużym zakładzie przemysłowym . to mogę któregoś dnia nie odebrać dziecka ze żłobka . Więc po takim przesłuchaniu na komendzie wiedziałam ze staje się to niebezpieczne . Tylko ze nie przewidzieli jednego że zostałam dzień wcześniej ostrzeżona ze będę wzywana na przesłuchanie. I dziecko bezpiecznie umieściłam u znajomych uprzedzając ICH aby nie chwalili się za bardzo ze moje dziecko jest u nich . A ponieważ u mnie w pracy bardzo aktywnie działała grupa Solidarnościowa wiedzieliśmy ze będą nas wszystkich przesłuchiwać i straszyć.

I tak było straszyli grozili karali , Najgorsze to były początki Stanu Wojennego głuche telefony stojące wozy pancerne na ulicach i obawa niepewność o dzień dzisiejszy i jutrzejszy . Ten człowiek nie zasłużył sobie na to aby był chowany z takimi honorami jakich doczekał się po śmierci . Ile istnień ludzkich przez niego straciło życie a ilu ludzi do dziś mają koszmary nocne .

Więc podzielam zdanie ludzi Ludzi którzy byli przeciwko takiemu pogrzebowi tego łotra i mordercy . Powinna go rodzina pochować cicho na cmentarzu bez szumu i całego tego przedstawienia które zrobiono z udziałem tego człowieka . Bo ten człowiek -łotr nie zasłużył sobie po tym co zrobił Nam Polakom jakie zafundował nam życie i poniżenia . To wszystko nie powinno się wydarzyć . Nie tak powinno nasze życie wyglądać jak wyglądało za czasów rządów gen. Jaruzelskiego .
A dziś minionych lat nie sposób nie pamiętać . Młodzi urodzeni w latach 80-90 nie pamiętają swego dzieciństwa może to i lepiej ,znają historie z opowiadań i z dokumentów i jest tak jak jest że jest bardzo źle i może to być jeszcze gorzej . Do władzy dochodzą oszołomy którzy próbują swoich rządów na i tak zniszczonym społeczeństwie . Bo Nasze Społeczeństwo jest już zmęczone tymi wszystkimi zmianami ludzie już nie wytrzymują . Tylko proszę popatrzeć ilu ludzi kończy samobójstwami bo nie wytrzymują tego co się dzieje w Kraju . Ile firm bankrutuje bo nie mają zapłacone za pracę .Ilu matkom zabiera się dzieci bo nie mają pracy i nie mają z czego utrzymać rodziny ilu ludzi jest na bezrobociu bez prawa do zasiłku .Bezdomność jest coraz większa bo nie mają ludzie pieniędzy na opłaty i wszystko jest niszczone zakłady pracy padają jeden po drugim natomiast obcy kapitalizm zalewa nasz kraj . Jeszcze trochę a Nic Polskiego nie będzie w Naszym Kraju Po prostu Zostaliśmy Sprzedani i jeszcze trochę to Polska będzie tylko z Nazwy a nam zakażą używać naszego języka . Jeżeli Nic się nie zmieni to albo Polacy zaczną głośno upominać się o swoje prawa albo Polska zostanie rozgrabiona i Znów Prawdziwi Polacy będą Walczyć o swoją Polskość i Narodowość . Jak będzie tak dalej jak jest to nic dobrego to nie wróży .

Dlatego Ja jestem przeciwna temu co się dzieje u Nas w Kraju


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Jeśli możesz to pomóż
Jeśli możesz to pomóż . Nie bądź obojętny pomóż potrzebującym w walce z rakiem ---------- bit.ly/2rtCcGm
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Artykuły
Łowcy dzieci? Nie, t...
Sióstr szarytek pomy...
Śmierć gen. Jaruzels...
" Ukraina - następny...
Rozbiory Polski w ob...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

irenaanna
04/09/2018 09:05
i DALEJ CZEKAM NA CHĘTNYCH DO PISANIA PO POLSKU

irenaanna
20/06/2018 16:34
Czekam na Polskich piszących Czyżby nie było chętnych do pisania po Polsku

irenaanna
02/03/2018 19:11
Wyłączyłam rejestrację bo 50 prób dostania się na moją stronę żadna nie ma Polskiego adresu

irenaanna
24/01/2018 22:33
I nadal czekam na kogoś piszącego po Polsku

irenaanna
14/11/2017 03:10
to nie jest miejsce na pisanie postów

Zima 2017/2018 rok
Zima w tym roku jest ot taka sobie Jest trochę śniegu trochę mrozu no i jest ślisko . Ale mamy zimę i to najważniejsze ze jest to zima w pełnym wymiarze mamy śnieg mróz . I pozostaje cierpliwie czekać wiosny
Mamy Piękną Złotą Jesień 2017 r.
I zaczęła się Polska Złota Jesień mamy deszczyk i ciut zimno , ale to już taka pora w naszym pięknym kraju jakim jest POLSKA . Wiec mamy jesień w parkach jest naprawdę przepięknie te spadające złote liście które mamy pod nogami . A teraz czekamy na zimę i na święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok . Życzę wszystkim wiele udanej i szczęśliwej jesieni w tym roku
Lato 2017 roku
I mamy początki pięknego lata . Burze z gradobiciem i powyrywane drzewa takie ciemności ze nie widać na przeciwka budynku . A za chwilę słoneczko i piękna pogoda . Ale ostrzegają że może się to powtórzyć więc mamy piękne w tym roku lato a właściwie jego początki . Miejmy nadzieję że jeszcze będziemy mieli ładne LATO w tym roku . Więc zobaczymy jak dalej z tą pogodą będzie aby mniej burz a więcej ładnej pogody
Wiosna 2017 rok
Doczekaliśmy się prawdziwej Wiosny . Jest piękna słoneczna pogoda mamy prawdziwe wiosenne dni słonko świeci nawet trochę grzeje drzewka się zielenią ptaszki już nawet radośniej ćwierkają . Za parę dni święta Wielkanocne w tym roku będą ciepłe miejmy taką nadzieję . Aby tylko za bardzo nie padało bo będzie śmigus dyngus i na pewno nie jednego przechodnia zmoczą . Życzę Wszystkim mile spędzonych dni w tą ciepłą i słoneczną WIOSNĘ
Złota Polska Jesień 2016 r
Tak to piękna pora roku W parkach spadające kolorowe liście i ten zapach jesień . Może nie wszyscy czują ten urok . Większość ptaków już odleciała a te co pozostały czekają na to aby ich dokarmiać nie zapominajmy o naszych braciach mniejszych . Nasze ptaszki zimujące teraz potrzebują jak najwięcej wsparcia od nas . Robi się zimno i deszcz częściej pada , słonko już tak nie grzeje a pierwsze oznaki zbliżającej się zimy juz dały pierwsze oznaki . Ale narazie cieszmy się piękną Polską Jesienią . Za miesiąc zima i święta
Lato 2016 rok
Mamy bardzo ale to bardzo upalne LATO tego roku jest upalnie temperatury ponad 30 stopni C i to w całym kraju cieszą się urlopowicze i dzieci któży zaczynają wakacje . Więc cieszmy się pięknym słonecznym latem aby całe tato było słoneczne i jak najmniej deszczów i buz aby latobyło prawdziwym latem
Wiosna 2016 roku
Doczekaliśmy się wreszcie WIOSNY w tym roku wiosna zaczęła się względnie ciepła pączki na drzewach już takie duże że jeszcze kilka dni a będą świeże i młode listki . Za kilka dni święta WIELKANOCNE w tym roku będzie na pewno cieplutko . Nawet ptaki ćwierkają weselej i głośniej wiec mamy już prawdziwą wiosnę z czego się cieszymy wszyscy .
Zima 2015/2016
Mamy zimę ALE TO NIE JEST PRAWDZIWA ZIMA to raczej wczesna jesień ,jest ciepło i słonko grzeje te święta były ciepłe i bez śniegu i mrozu . Ale miejmy nadzieję że może w Nowy Rok będzie mroźno i śnieżno . Pobożne życzenia ale zawsze nadzieja umiera ostatnia .Więc cóż pozostaje żyć nadzieją że jeszcze zimę tą prawdziwą będziemy mieć .
Jestem osobą Niepełnosprawną Fizycznie , całe życie walczyłam o lepsze jutro dla Siebie i Moich Bliskich . Dziś Byt Osób Niepełnosprawnych jest dla mnie ważny . W dzisiejszych czasach w dostępie do Internetu mamy większą możliwość walczyć o to aby nam Osobom Niepełnosprawnym żyło się w miarę lepiej. Dlatego zapraszam do pisania na mojej stronie wszystkich chętnych poruszamy różne tematy nie tylko o niepełnosprawności
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005250563 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie